تاریخ 1399/04/10 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
سرويس ورزشي

افتتاح فروشگاه ورزشي جام‌جم در سمنان

روز يکشنبه هفته جاري فروشگاه ورزشي جام‌جم سمنان با مديريت سيد‌علي زرگر و اسحاق مطهري‌نژاد دو ورزشکار مطرح و ارزنده استان سمنان و با حضور جمعي از اهالي ورزش افتتاح شد.

با افتتاح اين فروشگاه بسياري از اهالي ورزش به ويژه فوتبالي‌ها مي‌توانند به جاي رفتن به تهران اجناس ورزشي خود را از اين فروشگاه تهيه نمايند.

مديرکل اداره ورزش و جوانان استان سمنان؛

رشد 705 درصدي استعداديابي در استان سمنان

مدير کل ورزش و جوانان استان سمنان در نشست اعضاي هيات رئيسه انجمن‌هاي ورزشي استان سمنان با اشاره به اينکه سال 1398 سال استعداديابي در ورزش استان سمنان بود، افزود: در سال گذشته با تلاش‌هاي صورت گرفته رشد 705 درصدي نسبت به سال قبل آن در زمينه استعداديابي ورزشي دست يافته‌ايم.

به گزارش روابط عمومي هيات انجمن‌هاي ورزشي استان سمنان، مجتبي جانعلي با اشاره به اقدامات صورت گرفته در توسعه اماکن ورزشي در استان سمنان، از بهره‌برداري مجموعه ورزشي جانبازان و معلولان در شهر سمنان در سال جاري خبر داد.

به گفته وي، برنامه اداره کل ورزش و جوانان در سال گذشته توجه ويژه به امر استعداديابي در ورزش بود و با تلاش‌هاي صورت گرفته رشد بسيار خوبي در اين زمينه انجام شده است.

مديرکل ورزش و جوانان استان سمنان با تاکيد بر اينکه استان سمنان مربيان با دانش، داوران سطح بالا، مدرسين قابل توجه و هيات‌هاي ورزشي فعال را داراست، تصريح کرد: با اجراي طرح استعداديابي اين استان به شاخص خوبي در سطح کشور رسيده است.

حضور سرپرست صمت در دفتر سرويس ورزشي

روزنامه پيام استان سمنان

علي تشنه‌دل سرپرست، مهدي يحيايي معاون نظارت و بازرسي و محقق رئيس روابط عمومي سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در دفتر سرويس ورزشي روزنامه پيام استان سمنان حضور پيدا کردند.

در اين نشست که با حضور استاد علي‌اکبرکمال اولين مدير ورزش استان همراه بود، مرتضي دهرويه دبير سرويس ورزشي روزنامه پيام از قهر صنعت با ورزش استان سمنان سخن گفت و خواستار نشست‌هاي بيشتر مديران بخش صنايع با ورزش شد. وي گفت: با يک طرح مشترک مي‌توان علاوه بر مطرح شدن صنعت شاهد توسعه و رشد ورزش بود، در ادامه علي تشنه‌دل از علاقمندي خود به ورزش سخن گفت و بيان کرد متاسفانه ورزش استان به صورت دولتي اداره مي‌شود و براي گام برداشتن در مسير خصوصي‌سازي بايد بستر آن فراهم شود.

با دستور شهردار ريو تماشاگران به ورزشگاه‌ مي‌روند

اولين گروه از هواداران فوتبال در برزيل از ماه آينده به صورت محدود به ورزشگاه‌ها خواهند رفت.

به نقل از تايمز، اولين گروه از هواداران فوتبال در برزيل قادر خواهند بود از تاريخ 10 جولاي به سکوهاي استاديو‌هاي ورزشي در ريو دوژانيرو بازگردند. اين خبر توسط روزنامه گلوبو با اشاره به فرمان شهردار کلان شهر مارسلا کريولا گزارش شده است.همانطور که مشخص شد ابتدا قرار بود از 2 جولاي اجازه دسترسي به تماشاگران داده شود، اما مقامات بعدا تصميم گرفتند اين اقدام را به زمان ديگري موکول کنند. نکته مهم در اين امر اين است که تنها يک‌سوم هواداران از کل ظرفيت ورزشگاه‌ها قادر هستند در مکان‌هاي ورزشي حضور داشته باشند، به طوري که هر يک از آنها حداقل 4 متر با هم فاصله داشته باشند. همچنين خريد و فروش بليت فقط مي‌تواند به‌صورت آن‌لاين انجام شود.از اول اوت پيش‌بيني شده است که تعداد تماشاگران حاضر در ورزشگاه تا يک‌سوم ديگر افزايش داده شود و از 16 آگوست با توجه به وضعيت اپيدمي ويروس کرونا، محدوديت‌ها به طور کلي برداشته مي‌شود.در حال حاضر فقط باشگاه‌هاي فوتبال شرکت‌کننده در جام منطقه‌اي ريو تصميم به بازگشت به بازي‌ها گرفته‌اند. همانطور که انتظار مي‌رود، روز يکشنبه چهار بازي اين مسابقات بايد بلافاصله برگزار شود که به دليل بيماري همه‌گير ويروس کرونا در 15 مارس قطع شد.

رئيس هيأت کوه‌نوردي و صعودهاي ورزشي استان سمنان:

دوره آموزش پيشرفته سنگ‌نوردي برگزار شد

رئيس هيأت کوه‌نوردي و صعودهاي ورزشي استان سمنان از برگزاري نخستين دوره آموزش پيشرفته سنگ‌نوردي در اين استان خبر داد.

هادي ملاکاظمي در گفت‌وگويي ضمن بيان اينکه نخستين دوره آموزش پيشرفته سنگ‌نوردي براي بانوان و آقايان ورزشکار اين استان برگزار شد، افزود: چهار ورزشکار خانم و چهار ورزشکار آقا در اين دوره آموزشي شرکت کردند.

وي تصريح کرد: بر اساس دستوالعمل فدراسيون کوه‌نوردي و صعودهاي ورزشي ظرفيت اين دوره آموزشي پنج نفر مي‌باشد.

وي با اشاره به اين مطلب که ورزشکاران آقا با مربيگري عباس محمدي و بانوان با مربيگري مليحه‌السادات حسيني اين دوره آموزشي را به مدت چهار روز فرا گرفتند، اظهار داشت: ورزشکاران پس از گذراندن اين دوره آموزشي مي‌توانند در آزمون ورودي مربيگري و راهنمايان کوهستان شرکت کنند.

وي تربيت مربي و مدرس در شاخه سنگ‌نوردي در استان سمنان را از مهمترين اهداف اين دوره آموزشي دانست.

اعضاي هيات رئيسه هيات بدمينتون شاهرود

معرفي شدند

رئيس هيات بدمينتون شهرستان شاهرود طي نامه‌اي خطاب به رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود اعضاي جديد هيات رئيسه بدمينتون شهرستان شاهرود را جهت انتصاب معرفي نمود.

جواد زحمتي، جابر قمي و خانم اشرف سادات

30 تير آغاز مسابقات ليگ برتر فوتبال ساحلي

تاريخ نقل و انتقالات و شروع ليگ برتر فوتبال ساحلي و چگونگي ارسال تست‌ها و پروتکل‌هاي بهداشتي آغاز تمرينات اعلام شد.

تاريخ نقل و انتقالات: از 9 تير لغايت 8 مرداد

تاريخ شروع ليگ برتر: سي‌ام تيرماه

البته در اين نامه شرايط رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي و گرفتن آزمايش از بازيکنان و ارسال به مرکز ايفمارک نيز قيد شده است.

با توجه به نامه سازمان ليگ فوتبال در رابطه با اعلام زمان شروع مسابقات ليگ برتر و دستورالعمل برگزاري مسابقات بدون حضور تماشاگر، ورزشگاه‌هايي که امکان کنترل ورود و خروج تماشاگر در آنها مهيا باشد، مي‌توانند از حق ميزباني برخوردار باشند، در غير اين‌صورت تيم‌هاي مربوط حق ميزباني نخواهند داشت.

محمد بهرامي خبر داد:

فعاليت رشته‌هاي ورزشي هيات انجمن‌هاي ورزشي

استان سمنان با رعايت تمام پروتکل‌هاي بهداشتي

رئيس هيات انجمن‌هاي ورزشي استان سمنان در نشست با مديرکل ورزش و جوانان استان سمنان با اشاره به فعال شدن 20 کميته ورزشي در اين هيات اظهار داشت: از ابتداي سال جاري با رعايت تمام پروتکل‌هاي بهداشتي نشست اعضاي هيات رئيسه استان و شهرستان‌ها و کميته‌هاي ورزشي براي برنامه‌ريزي بيشتر برگزار شده است.

به گزارش روابط عمومي هيات انجمن‌هاي ورزشي استان سمنان، محمد بهرامي با اشاره به برگزاري مسابقات و برنامه‌هاي ورزشي مجازي توسط کميته‌هاي ورزشي اين هيات از ابتداي سال جاري، تصريح کرد: اولين دوره مسابقات کشوري مجازي دارت بزرگسالان توسط کميته دارت اين هيات در خردادماه برگزار شد.

رئيس هيات انجمن‌هاي ورزشي استان سمنان با اشاره به گستردگي فعاليت‌ها و کميته‌هاي ورزشي زيرمجموعه فدراسيون انجمن‌هاي ورزشي کشور، از برگزاري مجمع فدراسيون در تهران و ارايه پيشنهادات اين هيات در راستاي توسعه فعاليت‌هاي کميته‌هاي ورزشي انجمن‌هاي ورزشي استان سمنان خبر داد.وي با بيان اينکه کار کردن در هيات انجمن‌هاي ورزشي به علت تنوع رشته‌هاي ورزشي و سليقه‌هاي مختلف، سخت و پيچيده است، تاکيد کرد: در راستاي توسعه و گسترش هرچه بيشتر رشته‌هاي هيات انجمن‌هاي ورزشي، مسئولين و ارکان تمامي کميته‌هاي که فعاليت کمتري در گذشته داشته‌اند، تغيير کرده‌اند.

رئيس هيات انجمن‌هاي ورزشي استان سمنان خاطرنشان کرد: نشست هيات رئيسه اين هيات با مسئول و ارکان کميته‌هاي ورزشي به صورت ماهانه برگزار مي‌گردد.

بهرامي با اشاره به اينکه اين استان در برخي کميته‌هاي ورزشي در سطح کشور از جايگاه خوبي برخوردار است، تصريح کرد: در برخي از رشته‌هاي ورزشي مثل ورزش‌هاي هوايي مي‌توان با سرمايه‌گذاري اندک از هر جاي ايران و جهان گردشگري جذب کرد و هيات انجمن‌هاي ورزشي بهترين بستر براي ايجاد توريسم ورزشي است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان