تاریخ 1399/04/10 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
سرويس حوادث

باز هم حادثه در جاده

سمنان- فيروزکوه

جاده سمنان- فيروزکوه که يکي از محورهاي پرخطر استان سمنان محسوب مي‌شود، باز هم شاهد وقوع حادثه ديگري بود.

بر اساس گزارشي که به مرکز عمليات جمعيت هلال‌احمر استان سمنان ارسال شد، انحراف يک دستگاه کاميون آميکو و برخورد آن با انباري که در محور سمنان به فيروزکوه وجود داشت، گزارش شد.

اين حادثه در کيلومتر 32 جاده سمنان به فيروزکوه به وقوع پيوست و عوامل پايگاه شهداي امدادگر سمنان براي خدمات‌رساني به مصدومان حادثه، به محل وقوع اين سانحه اعزام شدند.

در اثر وقوع اين سانحه رانندگي، دو نفر حادثه ديدند که توسط نيروهاي هلال‌احمر رهاسازي شدند.

يک نفر از مصدومان حادثه نيز به‌صورت سرپايي توسط نيروهاي اورژانس مداوا شد.

سه نفر از نيروهاي هلال‌احمر در اين عمليات يک ساعته به حادثه‌ديدگان امدادرساني کردند.

محور سمنان- فيروزکوه که از سال‌ها پيش به علت اجراي عمليات عمراني و تعريض محور دچار نابه‌ساماني‌هايي شده، همچنان شاهد وقوع حوادثي است که بايد براي آن فکري شود.

احتکار ميلياردي در يک واحد مسکوني

فرمانده انتظامي استان از کشف انواع لوازم برقي ساختماني در انباري يک واحد مسکوني به ارزش 15 ميليارد ريال خبر داد.

سردار "عبداله حسني" در گفت‌و‌گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس اظهار داشت: با دريافت خبري مبني بر احتکار و سوء‌استفاده از وضعيت اقتصادي بازار توسط فردي متخلف در سطح شهرستان سمنان، موضوع به صورت ويژه در دستور کار ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومي پليس اطلاعات و امنيت عمومي استان قرار گرفت.

وي افزود: در بررسي‌هاي تخصصي و اطلاعاتي پليس مشخص شد فردي با دپو لوازم برقي ساختماني در انباري منزل خود قصد فروش آنها را با قيمت بالاتر دارد.

سردار حسني به هماهنگي‌هاي لازم قانوني و اعزام تيمي مشترک از ماموران انتظامي و تعزيرات حکومتي به محل شناسايي شده اشاره و تصريح کرد: در بازديد صورت گرفته انواع لوازم برقي ساختماني شامل کليد، پريز، تابلوي برق، داکت و... از اين انباري کشف شد.

فرمانده انتظامي استان سمنان، ارزش ريالي اموال کشف شده را برابر نظر کارشناسان 15 ميليارد ريال اعلام و تصريح کرد: پس از تکميل پرونده فرد متخلف براي سير مراحل قانوني به مرجع قضائي معرفي شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان