تاریخ 1399/04/10 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
6 واحد توليدي در استان سمنان به بهره‌برداري مي‌رسد

سمنان- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

فرماندار سمنان گفت: 6 واحد توليدي در سال 99 در بخش‌هاي صنعتي، ميراث فرهنگي و‌ کشاورزي در سمنان به بهره‌برداري مي‌رسد.

سيد‌عباس دانايي در نخستين جلسه شوراي اداري شهرستان سمنان در سال 99 اظهار داشت: با توجه به اينکه امسال از سوي رهبر معظم انقلاب به نام سال «جهش توليد» نام‌گذاري شده است؛ لازم و ضروري است همچنان تلاش‌ها در حوزه توسعه توليد و پشتيباني از کالاي داخلي در اولويت نخست همه مردم و مسئولان قرار داشته باشد.

وي بر تلاش و مشارکت گسترده مديران دستگاه‌هاي مختلف اجرايي در امر تحقق بخشيدن به «جهش توليد» و رونق توليد در شهرستان سمنان تأکيد کرد.

فرماندار سمنان با تأکيد بر حمايت همه‌جانبه از توليدکنندگان و کارآفرينان عنوان کرد: در حال حاضر در شهرستان سمنان 539 واحد توليدي فعال وجود دارد.

دانايي افزود: 88 واحد راکد و غيرفعال در شهرستان سمنان در سال 98 شناسايي شدند که از اين تعداد 9 واحد توليدي با اعطاي تسهيلات رونق توليد به چرخه توليد و فعاليت مجدد بازگشتند.

وي در مورد بهره‌برداري و افتتاح واحد‌هاي توليدي در سمنان گفت: مقرر شده است؛ امسال 6 واحد توليدي در بخش‌هاي مختلف صنعتي، ميراث فرهنگي و کشاورزي به بهره‌برداري برسند.

فرماندار سمنان عنوان کرد: در سفر دور اول و دوم رياست جمهوري به استان سمنان اعتباري بالغ‌بر 118 ميليارد تومان براي 12 طرح در سمنان تخصيص يافت که از اين ميزان تاکنون 85 ميليارد تومان ابلاغ ‌شده است.

دانايي تأکيد کرد: در شهرستان سمنان ظرفيت‌هاي خوبي در حوزه اقتصادي وجود دارد که بايد از آن به نحو مطلوبي استفاده شود.

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان