تاریخ 1399/03/01 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
روند مطلوب مديريت بيماري کرونا در استان سمنان

سمنان- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

معاون استاندار سمنان با اشاره به مديريت خوب بيماري کرونا در اين استان گفت: در آينده نزديک شاهد پايان اين بيماري در استان سمنان هستيم.

خجسته‌پور در جلسه شوراي پدافند غيرعامل استان سمنان با اشاره به نزديکي دوران پايان کرونا گفت: به موضوع پدافند غير عامل براي کنترل تاثيرات منفي دوران پسا کرونا توجه ويژه شود.

وي با اشاره به مزاياي طرح تحول سلامت گفت: اگر اين طرح در دولت تدبير و اميد اجرا نمي‌شد امروز در مقابله با کرونا دچار مشکل مي‌شديم و مديريت خوب اين بيماري در حال حاضر نشان از مزاياي بارز اين طرح دارد.

خجسته‌پور افزود: تاکنون 75 درصد از طرح جامع پدافند غيرعامل استان سمنان تکميل شده است و در آينده نزديک نيز اين طرح که نقشه راه عملکرد مديران براي توجه به پدافند غيرعامل استان است، تکميل مي‌شود.

چمن رئيس دانشگاه علوم پزشکي شاهرود نيز در ارتباط ويديوکنفرانسي با اين جلسه گفت: با توجه به کاهش بيماري کرونا در استان سمنان بايد به مرور زمان و با رعايت موارد بهداشتي، جامعه به روند عادي خود بازگردد.

جندقي معاونت بهداشتي دانشگاه علوم پزشکي سمنان نيز در اين جلسه گفت: رعايت بهداشت فردي و اصول بهداشتي در دوران پساکرونا بايد همچنان رعايت شود و مردم نبايد به هيچ وجه در رعايت دستورالعمل‌هاي بهداشتي سهل‌انگاري کنند.

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان