تاریخ 1399/03/01 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
اختصاص 6 هکتار زمين براي اجراي طرح اقدام ملي مسکن در استان سمنان

سمنان- ايرنا- مدير کل راه و شهرسازي استان سمنان گفت: 5.5 هکتار زمين در استان براي اجراي مرحله اول ثبت نام طرح ملي اقدام مسکن و 6 هزار و 500 متر مربع در مرحله دوم به اين طرح اختصاص يافت.حسين دهقان روز چهارشنبه در گفت و گو با ايرنا اظهار کرد: در مرحله اول ثبت نام واحدهاي مسکوني طرح ملي اقدام مسکن، در شهرهاي سمنان، دامغان، گرمسار، شهميرزاد، مهديشهر، آرادان و سرخه، 994 نفر در اين طرح ثبت نام کردند که 5.5 هکتار زمين براي اجراي اين طرح در نظر گرفته شد.

وي افزود: 3899 نفر هم در مرحله دوم ثبت نام کردند که در اين مرحله 6 هزار و 500 مترمربع زمين مورد نياز شناسايي و به طرح اضافه شد و در اختيار اداره توسعه مسکن استان سمنان قرار گرفت.

دهقان تصريح کرد: در مجموع 14 هزار و 292 متر مربع زمين در مرحله اول و پنج هزار و 860 مترمربع زمين در مرحله دوم براي اجراي اين طرح تغيير کاربري داده شد.

وي خاطرنشان کرد: حدود 20 نفر در شهرهاي ديباج، اميريه و کلاته در اين طرح ثبت نام کرده‌اند که تامين زمين مورد نياز در اين شهرها در دست بررسي است اما هنوز قطعي نشده است.

مدير کل راه و شهرسازي استان سمنان ادامه داد: در چهار قطعه زمين در شهرستان سمنان و يک قطعه زمين در دامغان نقشه ساختمان‌ها تعيين شده و عمليات خاک برداري انجام شده و بعد از عيد فطر اجراي طرح آغاز مي‌شود.

استان سمنان 702 هزار نفر جمعيت دارد و وسعت آن97 هزار و 491 کيلومتر مربع است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان