تاریخ 1399/03/01 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
برنامه‌هاي گراميداشت سالروز فتح خرمشهر در شرکت توزيع برق سمنان تشريح شد

فرمانده پايگاه مقاومت بسيج نور شرکت توزيع نيروي برق استان سمنان، برنامه‌هاي بزرگداشت سي و هشتمين سالگرد حماسه جاودانه فتح خرمشهر در اين شرکت را تشريح کرد.

حميد نظري گفت: باتوجه به اين که امسال، چهلمين سال دفاع مقدس را پيش رو داريم، برنامه‌هاي فرهنگي، هنري، ورزشي و ارزشي مناسبي در بازه سوم خرداد تا خاتمه سال جاري پيش بيني‌گرديده که در مناسبت‌ها به نحو شايسته‌اي به اجرا در خواهند آمد.

وي به برنامه‌هاي نکوداشت سالروز آزادسازي خرمشهر اشاره کرد و افزود: فضاسازي و تبليغات محيطي، برپايي نمايشگاه عکس جاودانه‌ها و حماسه آفريني‌هاي رزمندگان در عمليات بيت‌المقدس، تهيه روزشمار و بروشور اطلاع‌رساني دستاوردهاي اين عمليات در دفاع مقدس و تجليل از خانواده شهيد منتسب به همکار که در سوم خرداد سال 1361 به فيض عظيم شهادت نائل آمده، از جمله اين برنامه‌ها است.

وي باعنوان اين که سوم خرداد به عنوان "روز مقاومت، ايثار و پيروزي" نامگذاري شده تصريح کرد: تشکيل ميزخدمت بسيجيان شرکت در مديريت‌هاي توزيع برق، برگزاري مسابقه کتابخواني الکترونيکي از کتاب " خرمشهر، از اِشغال تا آزادي و پخش فايل‌هاي صوتي و نماهنگ حاوي روايت‌گري دفاع مقدس از طريق اتوماسيون اداري و شبکه پيام رسان داخلي، از ديگر برنامه‌هاي پيش‌بيني شده به شمار مي‌رود.

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان