تاریخ 1399/03/01 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
معاون بهره‌وري اوقاف سمنان
بيش از 10 پروژه اقتصادي در موقوفات استان پيش‌بيني شده است

معاون بهره‌وري اقتصادي موقوفات و بقاع متبرکه اداره کل اوقاف و امور خيريه استان سمنان گفت:

بيش از 10 پروژه اقتصادي در موقوفات استان سمنان پيش‌بيني شده است.

به گزارش ستاد راهبردي اطلاع‌رساني وقف در استان سمنان، در راستاي عملياتي کردن شعار سال اعلامي از سوي مقام معظم رهبري به عنوان «سال جهش توليد»، 10 پروژه سرمايه‌گذاري توليدي و اشتغال‌زايي در استان سمنان براي سال 99 تعريف شده است.

وي افزود: اين پروژه‌ها در بخش‌هاي کشاورزي، گلخانه‌اي، دامي، آب‌انبار، کاروانسرا و همچنين زيرساخت‌هاي شهري است.

معاون بهره‌وري اقتصادي موقوفات و بقاع متبرکه اداره کل اوقاف و امور خيريه استان سمنان تصريح کرد: بر‌اساس برنامه‌ريزي‌هاي انجام ‌شده همه اين پروژه‌ها در سال 99 آغاز و برخي در همين سال به بهره‌برداري مي‌رسند.

وي عنوان کرد: با توجه به ظرفيت و تنوع سرمايه‌پذيري موقوفات مي‌توان در هر بخش موجبات حضور فعالان اين عرصه را فراهم ساخت.

رستميان گفت: ارزش تقريبي سرمايه‌گذاري در اين پروژه‌ها بيش از 500 ميليارد ريال برآورد شده است.وي افزود: مهم‌ترين اين پروژه‌ها مجموعه پرورش شتر داشتي در شهرستان آرادان و کاروانسراهاي استان مي‌توان نام برد.

معاون بهره‌وري اقتصادي موقوفات و بقاع متبرکه اداره کل اوقاف و امور خيريه استان سمنان اظهار کرد: در حال حاضر اولويت و سياست کاري ما جذب و استفاده حداکثري از ظرفيت سرمايه‌گذاران با هدف ايجاد اشتغال و ايجاد جهش در توليد و همچنين افزايش بهره‌وري موقوفات به‌منظور افزايش سطح کيفي اجراي نيات موقوفات است.

وي خاطرنشان کرد: تمامي ظرفيت‌هاي موجود در موقوفات و موقعيت‌هاي سرمايه‌گذاري در موقوفات را شناسايي کرده و آمادگي داريم در صورت مراجعه سرمايه‌گذاران بر‌اساس ضوابط نسبت به انعقاد قرارداد مشارکت اقدام کنيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان