تاریخ 1398/11/16 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
استاندار سمنان تأکيد کرد:
ضرورت حمايت بانک‌ها از طرح‌هاي اشتغال محور در استان سمنان

سمنان- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

استاندار سمنان با تأکيد بر لزوم حمايت بانک‌هاي عامل از اجراي طرح‌هاي اشتغال محور گفت: خوشبختانه عملکرد بانک‌هاي استان در اين راستا تاکنون مثبت بوده است.

عليرضا آشناگر در ديدار با مديران کميسيون هماهنگي بانک‌هاي استان سمنان به ميزباني دفتر استاندار سمنان ضمن بيان اينکه حمايت از طرح‌هاي اشتغال‌زا و کارآفريني از سوي بانک‌هاي عامل به‌عنوان يک ضرورت احساس مي‌شود، اظهار داشت: خوشبختانه عملکرد بانک‌هاي استان در اجراي طرح‌هاي اشتغال‌زا مطلوب است.

وي با تأکيد بر لزوم بهره‌گيري از تمام ظرفيت‌هاي موجود در راستاي تحقق شعار سال جاري بيان کرد: در اين عرصه بانک‌هاي عامل مي‌توانند با ارائه تسهيلات ارزان‌قيمت به طرح‌هاي اقتصادي و اشتغال‌زا کمک‌کننده باشند.

استاندار سمنان در ادامه با اشاره به تلاش و همکاري بانک‌هاي عامل استان براي توسعه اقتصادي و گره‌گشايي از مشکلات بخش توليد و صنعت در يک سال گذشته خاطرنشان کرد: در برهه کنوني ضروري است برنامه‌ريزي بانک‌هاي عامل براي حمايت از توليد، اشتغال و ديگر طرح‌هاي اقتصادي و اجتماعي در استان ادامه يابد.

آشناگر در پايان با اشاره به تحريم‌هاي ناجوانمردانه دشمنان عليه ايران افزود: دشمن با ايجاد فشارهاي اقتصادي و اعمال تحريم‌ها درصدد فلج کردن پايه‌هاي توليد و اشتغال در کشور بود اما با عزم ملي، تلاش مسئولان و همراهي ملت شريف ايران اين توطئه‌ها خنثي شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان