تاریخ 1398/10/25 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
مراسم يادبود جان‌باختگان حادثه سقوط هواپيما در دانشگاه علوم پزشکي استان سمنان برگزار شد

سرويس خبر

مراسم يادبود جان باختگان حادثه سقوط هواپيما و از دست دادن جمعي از هم وطنان عزيزمان به ويژه نخبگان و دانشجويان عزيز در مسجد پرديس آموزشي پژوهشي دانشگاه علوم پزشکي استان سمنان با حضور دانشجويان، معاونين، مديران، اعضاي هيات علمي و كاركنان اين دانشگاه پس از اقامه نماز ظهر و عصر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشکي استان سمنان، در ابتداي اين مراسم يادبود دکتر کسائيان معاون آموزشي دانشگاه علوم پزشکي استان سمنان ضمن عرض تسليت اين حادثه به خانواده‌هاي محترم اين جان‌باختگان به ويژه جامعه علمي و دانشگاهي، پيام تسليت دکتر دانائي رئيس دانشگاه علوم پزشکي استان سمنان درخصوص اين حادثه غم‌انگيز را قرائت نمود.

در ادامه اين مراسم حجت‌الاسلام والمسلمين باراني معاون فرهنگي دفتر نهاد نمايندگي ولي فقيه در دانشگاه با مرور اتفاقات هفته گذشته و عرض تسليت، بيان داشت: از همه اتفاقاتي که در اين ايام افتاده است مي‌توانيم درس‌هاي بزرگي بگيريم.

وي با بيان اينکه سانحه هواپيماي اوکرايني همه مردم ايران به ويژه جامعه دانشگاهي را متاثر نمود، گفت: با وجود اينکه حادثه هواپيماي اوکرايني خيلي غم‌انگيز بود و همه مردم ايران به ويژه جامعه دانشگاهي را متاثر نمود که به خانواده‌هاي محترم اين جان‌باختگان تسليت عرض مي‌نمايم و از درگاه خداوند براي کشته شدگان اين سانحه علو درجات را خواستارم. حجت‌الاسلام و المسلمين باراني با اشاره به اينکه ما نبايد شجاعت و فداکاري سپاهيان را در اتفاقات مختلف ازجمله، جنگ تحميلي، حوادث طبيعي و... فراموش کنيم، گفت: سپاه براي ما برتري آفريده و مردم هم به هيچ عنوان حاضر نيستند ذره‌اي خدشه بر روحيه دلاوري سپاه سرافراز ما وارد شود. ما در مقابل آمريکا با وحدت کامل پشت سر رهبري ايستاده‌ايم و از عزيزاني که در همه مواقع دوشادوش و در کنار مردم براي آسايش و امنيت ما تلاش نمودند دفاع مي‌کنيم.

وي در ادامه با بيان حديثي از حضرت علي (ع)، به بيان خاطراتي از حضور سردار سليماني در جمع خانواده‌هاي معزز شهدا و پيگيري امور آنان پرداخت.

شايان ذکر است: قرائت قران کريم و مداحي از ديگر برنامه‌هاي اين آيين بود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان