تاریخ 1391/02/14 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
روي خط پيام

لزوم رسيدگي مشکلا ت کارگران توسط مسوولين

روز جهاني کارگر را پشت سر گذاشتيم و مثل سال هاي قبل بار ديگر مسوولين و دولتمردان در اين روز وعده و وعيدهاي فراوان و البته شعارگونه جهت بهبود وضعيت معيشت کارگران و امنيت شغلي آنها سر دادند. اين در حالي است که ما کارگران براي بهبود شرايط زندگي و وضعيت شغلي نيازمند کار عملي و به دور از هرگونه شعارزدگي مسوولين و دولتمردان هستيم.
م. ح. ش کارگر يک واحد صنعتي

عدم رعايت حق مسافران توسط رانندگان تاکسي

طبق قانون تاکسي هاي بدون مسافر که در سطح شهر در حال تردد هستند بايد به محض ديدن اولين مسافر توقف کرده و آن مسافر را سوار نمايند. اما در سطح شهر سمنان متاسفانه اکثر رانندگان محترم آن را رعايت نکرده و بدون سرنشين به دنبال مسافر دربست هستند که خود همين دربست رفتن آنها هم خلا ف  مي باشد. لطفا مسوولين امر با نظارت بيشتر اين روند را اصلا ح نمايند.
ع.م کارمند بازنشسته

پارک معلم سمنان را دريابيد

چند ماهي مي شود که شهرداري محترم پارک معلم را که مردم از آن استفاده مي کردند، خراب کرده و جاي آن خندقي خفاري کرده است که معلوم نيست تا به کي بايد به همين حالت بماند. اتفاقا چند شب پيش يکي از اتومبيل هايي که از اين منطقه عبور مي کرد به اين خندق سقوط کرده بود. با توجه به اين که بانک مهر يک طرف اين خيابان و ساختمان طرف ديگر اين خيابان وجود دارد و تردد در اين منطقه بسيار زياد است، احتمال وقوع اين قبيل خطرات بسيار زياد است. از مسوولين محترم تقاضا داريم فکري به حال اين خندق نمايند تا ديگر شاهد وقوع اين اتفاقات نباشيم.
يکي از اهالي محل

شهر درجزين احتياج به موسسه زبان دارد

از آنجايي که شهر درجزين براي پيشرفت همه جانبه نياز به همکاري تمام اقشار چه دولتي و خصوصي دارد و از آنجايي که اين شهر فاقد کلا س زبان به صورت مستقل و حرفه اي مي باشد لذا تقاضا داريم مسوولين و دست اندرکاران نسبت به تاسيس شعبه زبان انگليسي که کار ساختمان آن به پايان رسيده است و داراي امکانات سمعي و بصري فوق پيشرفته و سيستم گرمايشي و سرمايشي مدرن مي باشد، تسهيل گردد تا ان شا»اله مردم درجزين براي شرکت در کلا س هاي زبان به شهر سمنان مراجعه ننمايند.
جمعي از دانش آموزان و اهالي شهر درجزين

تقاضا از مسوولين

با توجه به اين که بلوار انقلا ب مهدي شهر محل تردد دانشآموزان است نياز به پل هوايي دارد. از مسوولين محترم تقاضا داريم در صورت امکان پل هوايي در بلوار نصب نمايند تا تردد دانشآموزان و افراد کهن سال راحت تر صورت گيرد.
جمعي از ساکنين بلوار انقلا ب

روشنايي پارک 8 شهريور سمنان را تامين کنيد

ضمن تشکر از مسوولين که امکاناتي از قبيل ساخت وسايل بازي، نمازخانه، سرويس بهداشتي و... را براي پارک 8 شهريور فراهم کرده اند، تقاضا داريم از اداره برق که فکري به حال روشنايي اين پارک که بسيار تاريک است بنمايند.
اين تاريکي باعث جمع شدن افراد خلا فکار و نااهل شده است که براي خانواده ها باعث دردسر مي شود.
طحان از سمنان

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان