تاریخ 1398/09/12 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
مديرکل پست استان سمنان:
تفکر بسيجي عامل رشد و بقاي جامعه است

سرويس خبر

فرمانده و اعضاي شوراء پايگاه مقاومت بسيج والفجر اداره کل پست استان سمنان با مديرکل پست استان ديدار کردند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل پست استان سمنان، به مناسبت فرارسيدن پنجم آذر و سالروز تشکيل بسيج مستضعفين به فرمان امام خميني (ره) فرمانده واعضاء شوراي پايگاه بسيج اداره کل پست استان با مديرکل پست استان ديدار کردند. در ابتداي اين ديدار عليان فرمانده پايگاه مقاومت بسيج والفجر اداره کل پست استان با گراميداشت روز بسيج گزارشي از فعاليت‌هاي اين پايگاه ارائه کرد.

در ادامه نصرت‌الله مشيري مديرکل پست استان سمنان نيز با تقدير از تلاش‌هاي بسيجيان اين اداره کل، به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامي در ديدار با بسيجيان سراسر کشور اشاره کرد و گفت: تشکيل بسيج يکي از دستاوردهاي انقلاب اسلامي است که تهديدات خارجي و داخلي را به فرصت تبديل مي‌کند. مشيري داشتن تفکر بسيجي را عامل رشد و بقاي جامعه در ابعاد مختلف دانست و افزود: بسيج طي سال‌هاي گذشته همواره در وسط ميدان بوده است.

مديرکل پست استان سمنان تاکيد کرد: نبايد به اينکه اسم و عنوان ما بسيجي است بسنده کنيم بلکه تفکر ارزشمند بسيجي، بايد در رفتار و منش ما نيز نمايان شود. وي با تاکيد بر ضرورت آماده بودن بسيجيان در تمام زمينه‌ها خاطرنشان کرد: يکي از توصيه‌هاي رهبر معظم انقلاب به بسيجيان آن بود که نبايد در مواجهه با اتفاقات و حوادث، رويکرد واکنشي داشته باشند و بسيجيان بايد ابتکار عمل را در دست بگيرند.

شايان ذکر است در پايان اين ديدار، اعضاي شوراي پايگاه مقاومت بسيج والفجر اداره کل پست استان سمنان احکام خود را از دست مديرکل پست استان دريافت کردند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان