تاریخ 1398/09/12 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
فرماندار شاهرود در جمع موثرين شاهرود و ميامي:
از روزي که وارد شاهرود شدم خودم را شاهرودي مي‌دانم

شاهرود- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

نادر فخري در جمع موثرين شاهرود و ميامي گفت: به خدا قسم تمام توانم را در طبق اخلاص مي‌گذارم تا دين خود را به شاهرود ادا کنم و با هيچ‌کس در کار تعارف ندارم.

معاون استاندار و فرماندار جديد شاهرود افزود: هم فرماندار شهرستان سقز بودم و هم قروه که شهرستان‌هايي بسيار سياسي امنيتي و اقتصادي بودند و يک سري وجوه اشتراکي بين سقز و قروه با شاهرود وجود دارد.

وي اظهار کرد: دوستان عرض کردند که شاهرود محکوم به توسعه است و واقعاً همين‌طور است. آينده شاهرود آينده‌اي بسيار ارزشمند است که ان‌شاءالله مثل الماس کوير در کل جهان بدرخشد و خدمت در آن يک توفيق الهي است و حال کساني شامل اين توفيق الهي مي‌شوند که پيشرفت‌دهنده و شتاب‌دهنده خدمت در اين شهرستان باشند و طول مسير را کوتاه کنند و اين‌که بگوييم نمي‌شود و نيست نبايد باشد بلکه زمانش است که ما مسئولين مسيرها را کوتاه بکنيم. به اميد خدا به آن روز خواهيم رسيد‌که شاهرود در تمامي استعدادش پيشرفت کند.

وي در بخش ديگري از سخنان خود گفت: شاهرود از لحاظ معدني در استخراج رتبه ششم کشور را دارد و از لحاظ تعداد رتبه پنجم. در حوزه گردشگري و کشاورزي هم جايگاه خوبي را درکشور دارد. شاهرود در حوزه کشاورزي رتبه اول استان و جزوه نه قطب کشور است که بايد به کمک شما به اين مسائل بپردازيم.

فخري تصريح کرد: مدير شهرستان شاهرود بايد کسي باشد که در تراز شهرستان شاهرود باشد و من هم تلاش مي‌کنم تا به اين تراز برسم و ساير مديران هم بايد به اين جايگاه برسند. وي افزود: روندها و سيگنال‌ها و شرايطي که شاهرود دارد آينده بسيار ارزشمندي را به ما نشان مي‌دهد.

فخري ادامه داد: در طول مديريتم شفافيت و صداقت را سرلوحه قرار داده‌ام و محافظه‌کاري نکرده‌ام هر کجا خواستم مشغول بکار شوم دشمنان به خط شدند تا جلوي مسئوليتم را بگيرند. برويد بررسي کنيد گفتند ايشان آدم تندي است و آدم پرخاش‌گري است بله درست است اما با چه کساني؟ با آدم‌هاي متخلف، آدم‌هاي فاسد، آدم‌هاي کم کار و خيانت‌کار در هر سطح و مقامي بشدت برخورد مي‌کنم و تعارف هم ندارم اما در مقابل انسان‌هاي درستکار، صادق و نجيب نوکري مي‌کنم و دست‌هايشان را هم مي‌بوسم.

فرماندار شاهرود گفت: در رابطه با آنچه که خداوند به من تکليف کرده و مسئوليت شاهرود را به من سپرده قطعاً بدانيد به خدا قسم با تمام توانم در طبق اخلاص مي‌گذارم تا دين خود را به شاهرود ادا کنم و با هيچ‌کس در کار تعارف ندارم.

فخري گفت: شاهرود را خوب به کشور معرفي نکرده‌ايم و اين يکي از ضعف‌هاي شاهرود است مثلا صحبت‌هاي مقام معظم رهبري را درمورد شاهرود با قاب طلا بايد در جاي جاي شهر مي‌نوشتيم.

معاون استاندار افزود: از روزي که وارد شاهرود شدم خودم را شاهرودي مي‌دانم و هرچه مي‌گذرد علاقه و عشقم به مردم شاهرود بيشتر مي‌شود.

فخري تاکيد کرد: نماينده شما پيش‌کسوت من است چراکه ايشان هم سابقه فرمانداري دارند هم سوابق اجرايي ارزشمندي دارند و ان‌شاءالله ايشان ناظر بر کار ما و به‌‌عنوان مشاور اجرايي در کنار ما باشند. فرصت بزرگي که شهرستان دارد حضور آقاي دکتر حسيني در کميسيون اقتصادي به‌‌عنوان فردي تأثيرگذار در مسائل اقتصادي است که مي‌تواند کمک زيادي به توسعه شهرستان باشد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان