تاریخ 1398/09/12 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
فرماندار شاهرود:
امنيت کشور تنها با حضور به‌موقع مردم درصحنه برقرار و تأمين مي‌شود

شاهرود- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

فرماندار شاهرود گفت: دشمن از تهاجم فرهنگي نااميد و به دنبال جنگ اقتصادي است، و امنيت کشور تنها با حضور به‌موقع مردم درصحنه برقرار و تأمين مي‌شود.

نادر فخري با بيان اينکه دشمن مي‌داند که امروز ديگر نمي‌تواند از گزينه‌هاي نظامي وارد کارزار شود، ابراز داشت: با درک اين موضوع تهاجم فرهنگي را نشانه گرفت و امروز به دنبال جنگ اقتصادي است تا از اين طريق بتواند به اهداف شوم خود برسد.

وي با بيان اينکه امنيت کشور با حضور مردم و نيروهاي ارزشي و انتظامي تأمين مي‌شود، افزود: در حوزه فرهنگ دشمن صرفاً نظاره‌گر ماجرا نيست بلکه تلاش مي‌کند تا از طريق برهم زدن افکار عمومي به اهداف خود برسد که خوشبختانه با حضور مردم، در اين هدف خود همواره ناکام مانده است. فرماندار شاهرود با بيان اينکه امروز بايد تهديدها به فرصتي براي توسعه در همه ابعاد مختلف تبديل شود، ابراز داشت: يکي از مواردي که مي‌تواند در اين حوزه عرصه را بر دشمن تنگ کند کنترل فضاي مجازي و انجام نظارت در اين حوزه است.

فخري اضافه کرد: در ده سال گذشته بارها رهبر معظم انقلاب نيز بر مقوله تهاجم فرهنگي و جنگ اقتصادي با دشمن بسيار تأکيد کردند و آن را همواره به مردم و مسئولان گوشزد مي‌کنند که نبايد دشمن را دست‌کم گرفت و بايد با هوشياري کامل، مراقب برنامه‌ريزي‌هاي دشمن بود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان