تاریخ 1398/09/12 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
فرمانده سپاه استان خبر داد؛
اجراي طرح «محلات اسلامي» در23 نقطه استان سمنان

سمنان- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

فرمانده سپاه حضرت قائم آل‌محمد‌(عج) استان سمنان از اجراي طرح «محلات اسلامي» در23 نقطه اين استان خبر داد و گفت: کارهاي خوبي تا امروز در قالب اين طرح انجام شده است.

سرهنگ حميد دامغاني در جمع شماري از مردم شاهرود، با ابراز خوشحالي از اينکه در جمع مردم شهرک فدک شاهرود حاضر شده است، با گراميداشت ياد و خاطره شهدا و امام راحل بيان کرد: اهميت سپاه به حوزه‌هاي اجتماعي هر روز بيشتر از قبل مي‌شود.

وي اظهار کرد: با توجه به دغدغه‌هاي حوزه اجتماعي، موضوع عدالت اجتماعي و شرايط حاشيه‌نشيني در شهرها به جهت کمک به اين امر و کاهش مشکلات مردم، طرح محلات اسلامي ارائه شده است.

فرمانده سپاه حضرت قائم آل‌محمد‌(عج) استان سمنان گفت: استان سمنان مبتکر طرح محلات اسلامي بوده که هم‌اکنون در کشور اجرا مي‌شود و در 23 نقطه استان، محلات اسلامي ايجاد شده است.

دامغاني با تأکيد بر لزوم توانمندسازي محلات اسلامي در راستاي مطالبه‌گري مشکلات گفت: شهرستان شاهرود، هشت محله اسلامي دارد و کارهاي خوبي در آنها انجام شده است؛ توسعه و رشد محله بايد متوازن و در همه عرصه‌ها باشد.

وي خاطرنشان کرد: مهد قرآن يکي از عرصه‌هايي است که بسيج بايد ورود کند؛ عرصه‌هاي تربيتي براي بسيج اهميت زيادي دارد و نونهالان بايد قرآني تربيت شوند.

طرح محلات اسلامي ابتکاري است که از سوي سپاه استان سمنان و با بهره‌گيري از توان و ظرفيت مردم اجرايي شده و تا امروز نيز موفقيت‌هاي خوبي به دست آورده است.

اين طرح که تاکنون در اکثر محله‌هاي بزرگ و مهم در استان سمنان اجرايي شده، ابتکار عمل بسيجيان براي مديريت مردمي محله‌هاست که تا امروز نيز نتايج خوبي به همراه داشته است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان