تاریخ 1398/09/06 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
«عروسي مردم» تمام شد

فيلمبرداري فيلم سينمايي «عروسي مردم» به پايان رسيد و اين فيلم که فيلمبرداري آن اوايل مهرماه آغاز شده بود، با ضبط سکانس‌هاي خياباني به پايان رسيد. فيلم مجيد توکلي که تدوين همزمانش توسط سپيده عبدالوهاب در جريان است فرم جشنواره فجر را پُر کرده و براي اولين بار در جشنواره سي و هشتم فيلم فجر نمايش داده مي‌شود.

«عروسي مردم» دومين فيلم توکلي بعد از «متولد 65» است که به قلم جميله دارالشفايي و بر اساس طرحي از توکلي به نگارش درآمده و علي سرتيپي به عنوان تهيه‌کننده، علي اوجي مجري طرح و دانيال زماني مدير پروژه کنار توکلي قرار گرفتند.

نازنين بياتي و شکيب شجره ترکيب تازه‌اي در سينماي ايران هستند که نقش‌هاي اصلي اين فيلم را ايفا مي‌کنند.

زهرا داوودنژاد، خسرو بامداد، افسانه تهرانچي، سجاد تابش، محمد امامي، سارا محمدي، محمد حيدري، ايمان صديق، ژوبين و با حضور احترام برومند از ديگر بازيگران اين فيلم هستند که مقابل دوربين تورج اصلاني رفتند.

عبدالله اسکندري به عنوان (طراح گريم)، اميرحسين حداد(طراح صحنه)، پوپک مظفري(مدير برنامه‌ريزي و دستيار کارگردان)، رعنا اميني(طراح لباس) احمدرضا شجاعي(عکاس)محمود خرسند(مدير صدابرداري)حسن اصلاني و مهدي اصلاني(فيلمبردار)محمد جمشيدي (مدير توليد)کوروش جوان(مستند پشت صحنه) از جمله عوامل اين فيلم سينمايي هستند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان