تاریخ 1398/09/06 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
دستگيري متصدي آرايشگاه زنانه در بسطام به جرم رمالي و طبابت

سرويس حوادث:

فرمانده انتظامي شهرستان شاهرود گفت: زن 39 سال‌هاي در شهر بسطام با 13 فقره پرونده جعل و کلاهبرداري شامل اقدام به طبابت، ماساژدرماني، ترک اعتياد، درمان ناباروري، فالگيري و رمالي، دستگير شد.

سرهنگ علي کريمي ابراز داشت: ماموران بخش انتظامي بسطام خبري مبني بر اينکه خانمي در پوشش آرايشگاه زنانه طبابت و رمالي مي‌کند، دريافت کردند.

وي افزود: موضوع توسط پليس بررسي شد و پس از چند روز کار اطلاعاتي هويت واقعي اين زن 39 ساله کشف و مشخص شد داراي سوابق متعدد جعل و کلاهبرداري در استان‌هاي ديگر است.

کريمي با اشاره به اعزام تيم ويژه دستگيري به محل گفت: متهم به محض اطلاع از حضور ماموران از دريچه روي پشت بام قصد فرار داشت که در اين فرار دستگير شد.

وي گفت: در بازديد از محل کار وي مهرهاي پزشک متخصص ارتوپد، فيزيوتراپيست، ابزار پزشکي و وسايل رمالي کشف شد.

فرمانده انتظامي شهرستان شاهرود به اقدام‌هاي بي‌شمار و غيرقانوني اين فرد نظير طبابت، ماساژدرماني، ترک اعتياد، درمان ناباروري، فالگيري و رمالي اشاره داشت و افزود: تاکنون 13 فقره پرونده در بسطام و شهرستان سبزوار در خصوص جعل و کلاهبرداري توسط متهم اعلام شده و با توجه به هويت‌هاي مختلف متهم، پيگيري‌ها در خصوص ساير جرائم ارتکابي وي در ديگر استان‌ها و شهرستان‌ها ادامه دارد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان