تاریخ 1398/09/06 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
270 کيلوگرم ترياک در عمليات مشترک پليس سمنان کشف شد

سرويس حوادث:

فرمانده انتظامي استان سمنان گفت: محموله 271 کيلوگرمي ترياک در عمليات مشترک پليس سمنان و کرمان از يک خودرو تويوتا در يک درگيري مسلحانه کشف شد.

سرهنگ عبداله حسني اظهار داشت: در پي اقدامات اطلاعاتي چند ماه ماموران عمليات وي‍ژه پليس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان سرنخ‌هايي از انتقال يک محموله از شرق به نقاط مرکزي کشور به دست آمد.

وي ادامه داد: در ادامه بررسي‌ها و کنترل‌هاي دقيق ماموران، هماهنگي لازم با پليس کرمان براي اجراي عمليات و کشف محموله نيز صورت گرفت که در تعاملي بسيار مناسب و موثر، اقدامات انتظامي براي دستگيري عامل قاچاق مواد آغاز شد.

وي بيان کرد: با حضور محسوس و نامحسوس ماموران انتظامي کرمان در حوالي شهرستان ريگان و هدايت لحظه به لحظه از سوي پليس مبارزه با موادمخدر استان سمنان، تويوتاي حامل مواد شناسايي و دستور ايست صادر شد.

فرمانده انتظامي استان سمنان گفت: با صدور فرمان ايست و فرار خودرو از صحنه و ايجاد درگيري مسلحانه پليس با سوداگر مرگ، قاچاقچي مواد در اين درگيري از ناحيه پا مورد هدف قرار گرفت.

براساس آمار نيروي انتظامي هشت تن و 976 کيلوگرم انواع موادمخدر از ابتداي سال 98 تا پايان مهر و در مدت مشابه سال گذشته چهار تن و 878 کيلوگرم انواع مواد‌مخدر توسط ماموران مبارزه با موادمخدر استان سمنان کشف و ضبط شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان