تاریخ 1398/09/06 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
امام‌جمعه سرخه:
حذف قبوض کاغذي برق يک اقدام ارزشمند در راستاي تحقق دولت الکترونيک است

سرويس خبر

مديرعامل شرکت توزيع نيروي برق استان سمنان با امام‌جمعه سرخه ديدار کرد.

سيد‌محمد موسوي‌زاده در اين ديدار با بيان اين که ترکيب مصرف انرژي در شهرستان سرخه توليدي است، گفت: 88 درصد انرژي اين شهرستان در بخش‌هاي صنعتي و کشاورزي مصرف مي‌شود و اين مهم در استان بي‌نظير است.

وي با اشاره به اين که در عرصه توسعه زيرساخت‌هاي برق‌رساني شهرستان سرخه، سرمايه‌گذاري بسيار خوبي صورت گرفته افزود: از آغاز سال جاري تا به حال، دو ميليارد و 550 ميليون تومان اعتبار عمراني برق‌رساني در اين شهرستان به سرانجام رسيده و 90 درصد اعتبار عمراني جذب شده است.

وي از همکاري مشترکان برق استان به ويژه مشترکين شهرستان سرخه در گذر موفق از پيک بار تابستاني تقدير کرد و يادآور شد: طرح ملي قبض سبز در راستاي حذف قبوض کاغذي برق به نحو شايسته‌اي عملياتي گرديده و برآيندهاي مثبت و اثرگذاري مطلوبي را در حوزه‌هاي مختلف در‌برخواهد داشت.

امام جمعه سرخه از فعاليت‌هاي ارزشمند شرکت توزيع برق استان در عرصه خدمت‌رساني ابراز خرسندي نمود و گفت: برق در ارتقاي رونق توليد نقش اساسي داشته و جملگي بايد قدر اين نعمت الهي را بدانيم.

حجت‌الاسلام مصطفي فاطمي بصير با اشاره به اين که حذف قبوض کاغذي برق در راستاي تحقق دولت الکترونيک و صرفه‌جوئي در مصرف کاغذ، يکي از اقدامات شايسته صنعت برق به شمار مي‌رود، افزود: شرکت توزيع برق در اين حوزه پيشقراول است و با استمرار آموزش و فرهنگ‌سازي، نتايج ارزنده‌اي را به همراه دارد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان