تاریخ 1398/09/06 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
فرمانده سپاه قائم آل‌محمد‌(عج) استان سمنان:
بسيج اصلي‌ترين منبع انرژي براي تداوم حرکت انقلاب است

سمنان- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

فرمانده سپاه قائم آل‌محمد‌(عج) استان سمنان با بيان اينکه امروز دشمن در عمق استراتژيک خود شکست خورده است، گفت: بسيج اصلي‌ترين منبع انرژي براي تداوم حرکت انقلاب است.

حميد دامغاني در اجتماع بسيجيان سمنان به ميزباني مصلاي اين شهر ضمن بيان اينکه تشکيل بسيج در سال 58 به‌فرمان امام راحل اوج درايت و افق بلند ايشان را به اهداف انقلاب نشان مي‌دهد، ابراز داشت: بسيج اصلي‌ترين منبع انرژي براي حرکت انقلاب است و هرکجا طي اين چهار دهه که با فتنه‌هاي مختلف مواجه شديم صرفاً حضور بسيج توانست توطئه‌ها و دسيسه‌هاي آن‌ها را خنثي کند.

وي با بيان اينکه هدف امام راحل استفاده از ظرفيت‌ها و مشارکت‌هاي مردمي در امور خدمت‌رساني به جامعه بوده است، افزود: اين تفکر بسيج مشکل‌گشاي جامعه خواهد بود و هرکجا به آن عمل کرديم توانستيم به موفقيت‌هاي بيشتري دست پيدا کنيم.

فرمانده سپاه قائم آل‌محمد‌(عج) استان سمنان با بيان اينکه شعار بسيج اقدام و عمل جهادي و کمک به دولت است، ابراز داشت: بسيج يکي از حاميان دستگاه‌هاي اجرايي است که اين آمادگي و ظرفيت در درون بسيج وجود دارد تا با بهره‌گيري از اين ظرفيت بتواند مأموريت‌هاي خدمت‌رساني به مردم را مطلوب‌تر انجام دهد.

دامغاني با بيان اينکه به بن‌بست رسيدن دشمن در هدف‌گذاري تنها نتيجه مجاهدت بسيجيان است، تصريح کرد: دشمن نه در اين ايام افزايش نرخ بنزين بلکه طي اين چهار دهه بارها به بهانه‌هاي مختلف کوشيد تا مخل امنيت کشور شود و ايران را ناامن جلوه دهد که خوشبختانه با حضور بسيج همواره در عمق استراتژيک خود با شکست مواجه شدند.

وي با بيان اينکه تخريب اموال عمومي، کشتار مردم و سدکردن مسير حرکت‌هاي مردمي تنها درماندگي دشمن را نشان مي‌دهد، افزود: امروز دشمن در اهداف خود شکست‌خورده است که اين موفقيت تنها از مجاهدات بسيج ناشي مي‌شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان