تاریخ 1398/09/06 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري سمنان:
دستاوردهاي شرکت‌هاي دانش‌بنيان راهکار برون‌رفت کشور از تحريم‌ها

سرويس خبر

معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري سمنان گفت: راهکار برون‌رفت کشور از تحريم ظالمانه توجه بيش از پيش به نوآوري و دستاوردهاي شرکت دانش‌بنيان است.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه سمنان؛ دکتر حشمت‌الله عسگري با بيان اين مطلب در بازديد از مجموعه پارک علم و فناوري دانشگاه سمنان افزود: ماهيت شرکت‌هاي دانش‌بنيان پويايي است و فعاليت مستمر آن‌ها به‌خصوص در حوزه تحقيقات و پژوهش‌ها نيازمند حمايت است.

وي با اشاره به اهميت وجود شرکت‌هاي دانش‌بنيان براي اقتصاد کشور تصريح کرد: بايد با استفاده از اين ظرفيت‌ها به سمت راه‌اندازي کارخانه‌هاي بزرگ دانش‌بنيان و همچنين توليدات انبوه گام ‌برداريم.

معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري سمنان همچنين پيشنهاد احداث يک شهرک جهت استقرار شرکت‌هاي دانش‌بنيان به منظور حمايت هر چه بيشتر از اين شرکت‌ها و برخورداري کامل‌تر از ظرفيت‌هاي قانوني موجود را ارائه داد.

در ابتداي اين برنامه دکتر حقيقي اصل رئيس پارک علم و فناوري دانشگاه سمنان به ارائه گزارشي از روند رو به رشد پارک‌هاي علم و فناوري در کشور و جايگاه پارک علم و فناوري دانشگاه سمنان پرداخت و خواستار رفع مشکلات و موانع بر سر راه شرکت‌هاي دانش‌بنيان و واحد‌هاي فناور مستقر در اين پارک شد.

بازديد دکتر عسگري و هيأت همراه با حضور مديران و مسئولين پارک علم و فناوري، از فضاي کار شرکت‌هاي فناور و گفتگو با مديران و فعالان اين شرکت‌ها از ديگر برنامه‌ها بود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان