تاریخ 1398/08/21 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
اعتراض کواکبيان به توزيع بيانيه عليه رئيس جمهور
در هفته وحدت حداقل سران قوا عليه يکديگر سخن نگويند
مسئولان ذي‌ربط براي کاهش مشکلات زلزله‌زدگان آذربايجان اقدام کنند

نماينده تهران در مجلس گفت: هفته وحدت است و همه بايد مولفه‌ وحدت را مورد توجه قرار دهند از جمله سران سه قوه که مي‌توانند در سخنراني‌ها به طور علني عليه همديگر صحبت نکنند. مصطفي کواکبيان، نماينده تهران در مجلس شوراي اسلامي در جلسه علني ديروز مجلس، ضمن تسليت به مردم آذربايجان به خاطر زلزله اخير، اظهار داشت: مسئولان بايد براي کاهش مشکلات مردم زلزله‌زده و آسيب‌ديده اين استان تلاش جدي انجام دهند.

وي در تذکري به هيات رئيسه مجلس ضمن تأکيد بر لزوم توجه به ارزش‌هاي هفته وحدت تصريح کرد: همه بايد مؤلفه‌ وحدت را مورد توجه قرار دهند از جمله سران سه قوه که مي‌توانند در سخنراني‌ها به طور علني عليه همديگر صحبت نکنند.

نماينده مردم تهران، در مجلس ادامه داد: امروز در مجلس ورقه‌اي توزيع شده که رهبر انقلاب و رئيس‌جمهور را در نقطه مقابل هم قرار مي‌دهد؛ براين اساس هيات رئيسه نبايد اجازه دهد سخنان تقطيع شده رئيس‌جمهور در مقابل رهبر انقلاب قرار گيرد و عنوان شود که رئيس جمهوري در مقابل رهبري عمل مي‌کند و اين دو ضد همديگر عمل مي‌کنند. لاريجاني، رئيس مجلس در پاسخ به تذکر نماينده مردم تهران بر پيگيري و بررسي اين موضوع در هيات رئيسه مجلس تأکيد کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان