تاریخ 1398/08/14 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
وزير اطلاعات در مراسم 13 آبان:
رئيس جمهور آمريکا منفورترين چهره در بين ملت ايران است

وزير اطلاعات در مراسم يوم الله 13 آبان در زنجان گفت: 13 آبان روزي است که رزمندگان جبهه مقاومت لانه جاسوسي آمريکا را تسخير کردند و فعاليت آمريکا را در جاسوسخانه پايان دادند.

به گزارش ايسنا،‌ حجت الاسلام و المسلمين سيد محمود علوي گفت: اسلام دين عزت و سربلندي است و به ما راه زنده بودن را آموخته چرا که اسلام دوست دارد ملت همواره با عزت باشد.

وي افزود: اسلام به ملت اسلامي کرامت و تقوا بخشيده است.

وزير اطلاعات گفت: طبق آيات قرآن ما بايد در مقابل ذلت مقابله کنيم.

علوي با بيان اينکه دشمن تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا با توطئه‌هاي مختلف عزت ما را خدشه دار کند، گفت: راه ما راه عزت و اقتدار است.وي‌ گفت: در قرآن آمده است همواره با کفار مبارزه کنيد و از اين رو ما همواره در مقابل دشمنان ايستادگي خواهيم کرد. وزير اطلاعات گفت: اگر هوشيار باشيم و حرکت‌ها‌يمان درمسيرولايت فقيه باشد توطئه‌ها‌ي دشمنان راه به جاي نخواهد برد.

علوي گفت: نعمت ولايت بزرگترين نعمت براي ما بوده و هست و با نعمت رهبري در مقابل دشمنان ايستاده ايم و دشمن را وادار به عقب نشيني کرده ايم.

وي با بيان اينکه دشمني آمريکا با ملت مسلمان ايران ادامه دار است گفت:زمان ثابت کرده که آمريکا شيطان بزرگ است. وزير اطلاعات به تبعيد امام راحل اشاره کرد و گفت: آمريکايي‌ها‌ گمان ميکردند با اين اقدام نهضت خاموش خواهد شد اما امروزه همه دشمنان به قدرت ايران و نهضت ما همواره اعتراف مي کنند.

وي گفت: دشمنان مي‌خواستند با متوقف کردن صادرات و بستن واردات ملت ايران را از پاي در بياورند اما عزت و اقتدار ايراني با هوشياري رهبر دشمن شناس در مقابل همه دسيسه‌ها‌ پيروز شد.

وزير اطلاعات گفت: دانش آموزان امروز با دانش آموزان نسل‌ها‌ي انقلاب هم پيمان هستند و همواره در همان مسير حرکت مي‌کنند.علوي گفت: رئيس جمهور آمريکا بايد بداند امروز منفورترين چهره در بين ملت ايران است.

وي با بيان اينکه آمريکا گمان مي‌کرد با توطئه‌هاي خود ميتواند انقلاب اسلامي ايران را شکست دهد ،افزود:آمريکا مشاهده کرد که هيچ تحريمي نمي‌توانند مقابل انقلاب اسلامي ايران صف آرايي کند.

وزير اطلاعات گفت:با همه فشارهاي دشمنان، دولت توانست با درايت و پشتيباني رهبر معظم انقلاب، گام‌هاي پيروزي را بردارد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان