تاریخ 1398/08/11 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
برترين مربيان استان سمنان سال 97 از سوي کانون مربيان معرفي شدند

سرويس ورزشي:

بنا به سنت هر ساله کانون مربيان ايران مربيان برتر هر استان انتخاب و از آنها تجليل خواهد شد. بنا به گفته مرتضي دهرويه رييس کانون مربيان استان سمنان بعد از برگزاري جلسات مختلف و بررسي بسياري از معيارهاي مورد نظر کانون مربيان نفرات برتر در سال 97 به شرح زير انتخاب شدند:

*فوتبال: محمد بويري (سرخه)

محمد بويري سرمربي تيم پيام سرخه قهرمان ليگ برتر فصل گذشته فوتبال استان متولد سال 65 داراي مدرک مربيگري درجه B فوتبال که سال‌ها در رده‌هاي پايه در باشگاه شهرداري سمنان زحمات زيادي را متحمل شد و هم اکنون سرمربي تيم پيام سرخه در ليگ سه کشور مي‌باشد که در اين فصل هم تاکنون موفق عمل کرده است.

*فوتسال: محمد رئيسي (شاهرود)

محمد رئيسي سرمربي تيم آراد و تک سهند آرادان در رشته فوتسال متولد سال 67 و داراي مدرک مربيگري سطح دو فوتسال، سطح يک بدن‌سازي و درجه c فوتبال در زماني که بازي مي‌کرد يکي از بهترين‌هاي استان بود و بعد از رفتن فوتبال به رشته فوتسال سال‌هاست که در عرصه مربيگري با عشق و علاقه فراوان شاگردان پايه زيادي را تربيت کرده است و حتي با تيم پايه موفق به کسب قهرماني و صعود به ليگ يک شد. محمد از نظر اخلاقي هم جزو خوب‌هاي استان است.

* بانوان: سمانه زواره از گرمسار(ايوانکي)

خانم زواره متولد سال 67 و داراي مدرک مربيگري درجه c فوتبال يکي از علاقمنداني است که بيشتر وقت خود را صرف آموزش در رده‌هاي پايه کرده است و در ايوانکي گرمسار موفق شده است با فعاليت‌هاي مستمر خود بسياري از بانوان را جذب اين رشته نمايد.

*رده پايه: محسن خادميان (دامغان)-رضا محمودي (شاهرود)

محسن خادميان يکي از افراد شناخته شده فوتبال نه تنها در دامغان بلکه در سطح استان است وي يکي از فوتباليست‌هاي خوب و طراز اول استان بوده است که به عنوان يار کمکي در اکثر تيم‌هاي استان توپ زده است. اين بازيکن دوست‌داشتني پس از کنار گذاشتن بازي به امر مربيگري روي آورد و از رده‌هاي پايه در دامغان شروع کرد. وي متولد سال 66 و داراي مدرک مربيگري درجه Bفوتبال است و با تيم ثامن دامغان نشان داده که يکي از مربيان آينده‌دار استان مي‌باشد که در ابتداي راه قرار دارد ولي علاقه و تلاش وي در همين مدت اندک مربيگري زبانزد مي‌باشد.

رضا محمودي مربي پرتلاش استان که هنوز هم در تيم سيمان شاهرود به عنوان گلر بازي مي‌کند و يکي از دروازه‌بان‌هاي شاخص استان مي‌باشد که چند سالي است کار مربيگري را هم شروع کرده است. وي متولد سال 66 و داراي مدرک cمربيگري فوتبال و توصيه شده به کلاس B مي‌باشد رضا با تيم آيند‌ه‌سازان کار خود را با کسب عنوان‌هاي مختلف شروع کرده است ولي در يکي، دو سال اخير با تيم کيا خوب ساخته است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان