تاریخ 1398/08/11 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
او ديگر هيچ وقت پنالتي نخواهد زد
کالدرون: ضربه عليپور بي‌احترامي به همه بود

سرويس ورزشي:

سرمربي پرسپوليس گفت: ضربه عليپور يک بي‌احترامي به خودش، خانواده‌اش، به تيم و تماشاگران بود.

گابريل کالدرون در نشست خبري بعد از بازي پرسپوليس برابر ماشين‌سازي اظهار داشت: ما نتوانستيم 3 امتياز را بگيريم، در حالي که امتيازات مهمي براي ما بودند. تيم حريف خوب بازي کرد و آن بازي‌اي که مدنظرشان بود را اجرا کردند. ما آمار خوبي داشتيم، اما آنها اجازه ندادند ما فوتبالمان را بازي کنيم. به همين دليل بازي مساوي شد.

وي درباره انتخاب علي عليپور به عنوان پنالتي‌زن با توجه به هدر دادن پنالتي در گذشته عنوان کرد: با عليپور ديروز صحبت کرديم و قرار شد اگر پنالتي شود يا او بزند و يا ترابي. علي از من خواست که او پنالتي را بزند. من خودم در پنالتي زدن تخصص دارم. در تمرينات هم مي‌بينم علي آن طور که من توقع دارم پنالتي مي‌زند. من هم به او گفتم که يک شانس بيشتر به تو نمي‌توانم بدهم. چيزي که براي من خيلي باعث تعجب بود و نمي‌توانم آن را بپذيرم، نوع ضربه زدن عليپور بود.کالدرون ادامه داد: اين يک بي‌احترامي به خودش، خانواده‌اش، به تيم و تماشاگران بود. ممکن است هر کسي پنالتي را خراب کند، اما بايد با جديت پنالتي بزند. اين پنالتي جدي زده نشد. بدين ترتيب ديگر اين بازيکن هرگز پنالتي نخواهد زد. يک بازيکن بايد بداند چه مسئوليت‌هايي دارد. عليپور اول از همه خودش را نااميد کرد. من نديدم و نمي‌دانم پنالتي بود يا خير، اما اگر پنالتي نبود، عدالت برقرار شد چون تيم حريف هم خوب بازي کرد.

سرمربي پرسپوليس در پاسخ به سوال خبرنگاري مبني بر اينکه هفته گذشته اعتقاد داشت پنالتي نگرفتن عليه استقلال عمدي بوده و حالا واکنش او نسبت به پنالتي که براي تيمش به صورت مشکوک گرفته شده، چيست؛ گفت: 2 بازيکن در هوا برخورد داشتند و من صحنه را نديدم. اگر اين صحنه پنالتي باشد يا نباشد، مشکوک است. اگر ما پنالتي را از دست داديم، شايد عدالت برقرار شد. اين طور نيست بگويم ما به خاطر يک اشتباه داوري بازي را نبرديم.

کالدرون در واکنش به اينکه دير به جشن قهرماني رفت، عنوان کرد: نه هيچ مشکلي نبود. بچه‌ها دوست داشتند اين شادي را تقديم به هواداران کنند، اما نشد. چيزي که براي من خيلي باعث تعجب است اين است که در تمام دنيا اگر قرار باشد جامي به تيمي تعلق بگيرد، مراسم قبل از بازي صورت مي‌گيرد. اينجا برعکس هماهنگي انجام شد، اما اشکالي ندارد و ما آمديم.

سرمربي پرسپوليس درباره بازي کردن شجاع در دفاع راست گفت: شجاع بازيکن خوبي است و من به او اطمينان کردم و به نظرم اين بازيکن خوب بازي کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان