تاریخ 1398/07/30 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
برگزاري دومين دوره مسابقات آدينه سمنان به مناسبت هفته تربيت بدني

سرويس ورزشي:

دومين دوره مسابقات آدينه سمنان به مناسبت هفته تربيت بدني در مجموعه ورزشي تختي در دو بخش بانوان و آقايان رده سني آزاد برگزار‌ گرديد.

در اين دوره از مسابقات 13 شرکت‌کننده در بخش بانوان و 18 تنيسور در بخش آقايان از شهرستان‌هاي مختلف حضور بهم رساندند و در فضايي ورزشي اولين روز از هفته تربيت بدني را با شعار ورزش، همدلي و مشارکت اجتماعي گرامي داشتند.

در اين رقابت‌ها در بخش آقايان مسعود خمر مقام اول، ارشيا مؤمن مقام دوم، مهيار اعواني و محمدرضا اعواني مقام سوم و در بخش بانوان گلناز بيگلري مقام اول، سارا ناظمي مقام دوم، رز عرب شاهي و ماهده بلند مقام سوم را كسب نمودند. سرکار خانم ذبيح الهي رياست محترم هيات تنيس استان سمنان نيز در اين رويداد حضور داشته و اين مسابقات را دليل خوب و کافي براي ايجاد‌ انگيزه در بين بازيکنان، همچنين کشف و جذب مستعدين اين رشته دانستند و از حضور تمامي بازيکنان، داوران، مربيان و پيشکسوتان فعال اين رشته که با حضور خود در اين مسابقات باعث افتخار خانواده تنيس استان شدند، تشکر و قدرداني کردند و اظهار اميدواري کردند که اين مسابقات و رقابت‌ها در فضايي کاملا اخلاقي و ورزشي، زمينه‌ساز رشد و تکامل استعدادها و جذب مستعدين و علاقمندان به اين رشته جذاب ورزشي خواهد بود.

در آخر از همه بازيکنان، مربيان، داوران و پيشکسوتان و همه دوستان تنيسي و خانواده‌ها که با همدلي و همراهي خود موجبات هرچه بهتر برگزار شدن اين رقابت‌ها بوده‌اند، کمال تشکر را داريم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان