تاریخ 1398/07/18 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
از بريستول به خاورميانه:
ستاره سابق سلتيک و انتقال بزرگ به استقلال

سرويس ورزشي:

مهاجم سابق سلتيک در آستانه انتقال به خاورميانه قرار دارد. موضوعي که رسانه‌هاي بريتانيايي آن را خبري شوکه‌کننده توصيف مي‌کنند.

گري هوپر طي سه فصل حضور در استاديوم سلتيک پارک براي باشگاهش آمار خيره‌کننده 82 گل را ثبت کرده ولي او پس از جدايي از شفيلد‌ونزدي در تابستان سال گذشته هنوز با تيمي قرارداد امضا نکرده و به عنوان بازيکن آزاد به دنبال تيم جديدش است.

يکي از خبرنگاران ايراني که در حوزه فوتبال خاورميانه فعاليت دارد، در صفحه توئيتر خود در مورد احتمال انتقال هوپر به استقلال با اشاره به جلد روزنامه‌هاي ايراني نوشته است: « بازيکن سابق نوريچ، سلتيک و شفيلدونزدي روي جلد اصلي چند روزنامه ايراني رفته است. استقلال تلاش مي‌کند تا با حضور اين بازيکن خط هجومي‌اش را تقويت کند. اطميناني در اين مورد که آنها بتوانند اين انتقال را نهايي کنند، وجود ندارد ولي اين علاقه وجود داشته و بيان شده است.»

روزنامه سان در بخشي از گزارشي که در مورد هوپر منتشر کرده، به اين نکته اشاره کرده که اخيرا اين بازيکن 31 ساله مذاکراتي با باشگاه پرستول سيتي که در دسته اول فوتبال انگليس (چمپيون‌شيپ) حضور دارد، داشته ولي رقم پيشنهادي اين باشگاه امکان همکاري را از بين برده است.

جيمي مک آليستر مربي پريستول‌سيتي اين موضوع را تاييد مي‌کند ولي مي‌گويد که در نهايت مذاکراتي که انجام شده، منجر به عقد قرارداد نشده است.

روزنامه سان ادامه مي‌دهد که در اين شرايط، باشگاهي از خاورميانه براي جذب هوپر پيشقدم شده و اين بازيکن 31 ساله با تيم استقلال ارتباط پيدا کرده است.

ادعا شده که هوپر در مذاکراتي که با استقلالي‌ها داشته به توافقات نهايي دست يافته است، تا مانند هم‌تيمي سابقش آنتوني استوکس که او هم در ايران بازي کرده، به اين کشور برود.

استوکس پس از جدايي از هيبرنين مدتي در يونان بازي کرد و سپس به ايران رفت و براي تراکتور بازي کرد. با اين حال او پس از مدتي در ايران با مشکلات زيادي مواجه شد و به ترکيه رفت؛ جايي که هنوز هم در آنجا بازي مي‌کند.

با توجه به ادعاي روزنامه سان در اسکاتلند هوپر مذاکراتي جدي با استقلالي‌ها داشته و هيچ بعيد نيست که جاي خالي‌اي که در ليست استقلال وجود دارد با گري هوپر ستاره سابق باشگاه سلتيک پر شود؛ موضوعي که "سان" آن را شوکه‌کننده توصيف کرده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان