تاریخ 1398/07/18 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
در هفته‌ي ملي کودک صورت گرفت:
گسترش فعاليت‌هاي هم‌کاري هلال احمر و کانون سمنان

سرويس خبر

مديرکل کانون پرورش فکري استان سمنان در ديدار با مديرعامل جمعيت هلال احمر اين استان بر گسترش هم‌کاري‌هاي دوجانبه بين اين دو مجموعه، تأکيد کرد.

به گزارش روابط‌عمومي اداره‌کل کانون استان سمنان، نبي‌اله خدابخشي مديرکل کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان در هفته‌ي ملي کودک با مظفر محمدخاني مديرعامل جمعيت هلال احمر اين استان، ديدار و گفت‌وگو کرد.

خدابخشي در اين ديدار ضمن تبريک هفته‌ي ملي و روز جهاني کودک، با بيان اين‌که هم‌دلي و هم‌افزايي بين دو دستگاه در کارهاي فرهنگي نمود داشته، گفت: با استفاده از ظرفيت‌هاي کاري مشترک مي‌توان در حوزه‌ي فرهنگ اقدامات مؤثري انجام داد.

مديرکل کانون استان سمنان، مشارکت و هم‌کاري هلال احمر در شهرستان‌ها را بسيار ارزشمند دانست و ابراز داشت: در هفته‌ي ملي کودک و هم‌چنين در طرح دادرس، اميد داريم بتوانيم برنامه‌هاي متنوعي در سراسر استان با هم‌کاري هلال احمر و معاونت جوانان اجرا شود.

مديرعامل جمعيت هلال احمر نيز در اين ديدار ضمن قدرداني از فعاليت‌هاي کانون پرورش فکري در حوزه‌ي کودکان و نوجوانان، اظهار داشت: هم‌کاري‌هاي بين هلال احمر و کانون پرورش فکري از گذشته تا به حال در بالاترين سطح ممکن بوده است.

محمدخاني در ادامه ضمن معرفي حوزه‌هاي مختلف کاري هلال احمر و معاونت جوانان، افزود: دامنه‌ي فعاليت هلال احمر در زمينه‌ي کودکان و نوجوانان بسيار متنوع بوده و مي‌توان با استفاده از ظرفيت کانون‌هاي فعال حوزه‌ي جوانان و هم‌چنين کانون‌هاي روستايي براي رسيدن به اهداف خود در کانون پرورش فکري و هلال احمر تلاش کنيم. مديرعامل جمعيت هلال احمر استان با اعلام آمادگي کامل هلال احمر به مشارکت در برنامه‌هاي هفته‌ي ملي کودک، گفت: جمعيت هلال احمر در حوزه‌ي آموزش نيز آمادگي آن را دارد تا براي کودکان و نوجوانان در تمامي نقاط استان کلاس‌هاي آموزشي برگزار کند تا بتوانيم بستر آموزش همگاني درسراسر استان را فراهم کنيم.

شايان ذکر است؛ در پايان اين ديدار مقرر شد به‌منظور گسترش هم‌کاري کانون پرورش فکري و هلال احمر پيش‌نويس تفاهم‌نامه‌اي تنظيم شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان