تاریخ 1398/07/18 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
جلسه مشترک ستاد انتخابات شهرستان‌هاي گرمسار و آرادان با حضور رئيس و اعضاي ستاد انتخابات استان

سرويس خبر

جلسه قانون خواني آخرين اصلاحيه قانون انتخابات مجلس شوراي اسلامي به رياست خجسته‌پور، معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي و رئيس ستاد انتخابات استان و با حضور اعضاي ستاد انتخابات و فرمانداران در سالن جلسات فرمانداري گرمسار برگزار شد.

رجايي فرماندار شهرستان گرمسار و رئيس ستاد مرکزي انتخابات شهرستان گرمسار در اين جلسه گفتند: انشالله با هم‌انديشي و تشريک‌مساعي مجموعه اعضاي ستاد انتخابات استان درحوزه انتخابات شهرستان گرمسار؛ شعار انتخابات سال 98 را که در گام دوم انقلاب " قانون‌مداري"و "بيطرفي" و "مشارکت حد اکثري" است به منثه ظهور برسد.

وحيد رجايي در ادامه افزود: در شهرستان گرمسار بازديد از شعب دوره‌هاي قبل در انتخابات در دستور کار قرار گرفت و در اين راستا از 40 درصد شعبات دوره‌هاي پيشين انتخابات توسط اعضاي ستاد انتخابات شهرستان بازديد به عمل آمد. رئيس ستاد مرکزي انتخابات شهرستان گرمسار با توجه به اينکه بسياري از شعب در مدارس شکل مي‌گرفت، ادامه داد: بازسازي و نوسازي برخي از مدارس مورد توجه قرار گرفت تا به لحاظ امنيت فيزيکي از آمادگي لازم برخوردار باشند و و در همين راستا بازديد از شعب تا زمان انتخابات استمرار خواهد داشت. رجايي از استفاده از ظرفيت‌هاي شهرستان به عنوان يکي از رويکردها و راهبردهاي ستاد انتخابات گرمسار ياد کرد و گفت: مجموعه شعبات شهرستان گرمسار و آرادان 87 شعبه مي‌باشد که به نسبت دو دوره قبل که 85 شعبه بوده است دو شعبه افزايش يافته است.

وي با اشاره به اين که به لطف الهي زيرساخت‌هاي مناسب در بحث فناوري انتخابات در شهرستان فراهم است افزود: تامين تجهيزات و امکانات در برگزاري انتخابات، در شهرستان، از اهميت ويژه‌اي برخوردار است که بايد به‌روز‌رساني تجهيزات و امکانات مورد توجه قرار گيرد؛ در همين راستا جلسه کميته تدارکات و پشتيباني در شهرستان تشکيل شد.

فرماندار گرمسار با اشاره به لزوم اطلاع‌رساني درخصوص اخبار انتخابات گفت: با توجه به اهميت اطلاع‌رساني با تعاملات صورت گرفته رصد اخبار و اطلاعات با فرايند مثبتي در حال انجام است

وي با اشاره به لزوم رعايت اصل بي‌طرفي در انتخابات تصريح کرد: فرمانداري متعلق به کانديداي خاصي نيست، لذا فضايي ايجاد شده تا کانديداها بتوانند با مجموعه فرمانداري در تعامل بوده و نقطه نظرات و پيشنهادات خود را بيان دارند. همچنين تعامل با هيت نظارت انجام شده است و در راستاي ايجاد بستر امنيتي، طرح امنيت انتخابات تدوين شده است. رجايي ضمن تاکيد بر ضرورت بي‌طرفانه و قانونمدارانه بودن انتخابات گفت: بايد همه عوامل برگزاري انتخابات بر اين مدار حرکت کنند، چرا که ممکن است برخي از افراد به دنبال ايجاد شايبه باشند، فلذا بايد به گونه‌اي رفتار شود که اعتماد‌سازي در جامعه افزايش يابد تا شاهد برگزاري انتخاباتي در سايه وحدت و امانت‌داري در شهرستان گرمسار باشيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان