تاریخ 1398/07/18 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
شهردار مهدي‌شهر:
با تمام توان از جشنواره ملي ايل سنگسري حمايت مي‌کنيم

سرويس خبر

نشست شوراي معاونين به رياست دکتر حاجي بگلو در محل شهرداري برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شهرداري و شوراي اسلامي شهر مهدي‌شهر؛ در اين نشست حاجي بگلو شهردار مهدي‌شهر گفت: مجموعه مديريت شهري با همراهي شوراي شهر ضمن حمايت کامل با تمام توان و ظرفيت‌هاي موجود براي برگزاري هر چه باشکوه‌تر اين جشنواره بزرگ در کنار عوامل برگزاري خواهد بود.

وي در ادامه با بيان اينکه امروز بايد همه به هر نحوي براي ميزباني باشکوه کمک کنيم عنوان کرد: در اين مدت باقيمانده تا برگزاري جشنواره بيشترين کمک و حمايت را شهرداري انجام خواهد داد.

شهردار مهدي‌شهر با اشاره به محل برگزاري جشنواره در پارک گردشگري مهرگان نيز گفت: از چندين مدت قبل دستوراتي مبني بر رسيدگي و آماده‌سازي کامل اين پارک و فضاي اطراف آن براي جشنواره ملي ايل سنگسري به مسئولين واحد‌ها ابلاغ شده و اقداماتي نيز در حال انجام است. حاجي بگلو در ادامه با بيان ظرفيت‌هاي شهر گردشگري مهدي‌شهر افزود: کهن شهر مهدي‌شهر و ايل بزرگ سنگسري پتانسيل‌هاي زيادي در موارد مختلف براي ارائه در کشور دارد و جشنواره‌ها براي تحقق اين موضوع بسيار تاثير‌گذار هستند.

شهردار مهدي‌شهر با بيان اين موضوع که در مدت برگزاري جشنواره مهماناني از سراسر کشور در شهر گردشگري مهدي‌شهر حضور خواهند يافت تاکيد کرد: کليه مسئولين واحد‌ها در حوزه اختيارات خود شهر را براي ميزباني از اين رويداد بزرگ ملي آماده کنند و کوچکترين کوتاهي در اين بخش قابل قبول نيست. وي در پايان خاطرنشان کرد: يقين دارم با اين گروه بسيار با انگيزه که در حال برنامه‌ريزي هستند جشنواره‌اي بسيار باشکوه به عظمت ايل بزرگ سنگسري را شاهد خواهيم بود.

قابل ذکر است اولين جشنواره ملي ايل سنگسري 15، 16 و 17 آبان ماه با حضور استان‌هاي تهران، البرز، قم، مازندران و قزوين در شهر گردشگري مهدي‌شهر برگزار خواهد شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان