تاریخ 1398/07/18 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
اجراي خط انتقال آب شرب از چاه جديد الحفر مجتمع آب‌رساني منطقه پل ابريشم شهرستان ميامي

سرويس خبر

مسلم فدايي سرپرست امور آب و فاضلاب روستايي شهرستان ميامي به همراه عرب ارميان رئيس شوراهاي اسلامي شهرستان و صادقي رئيس شوراهاي اسلامي بخش مرکزي از روند اجرايي پروژه خط انتقال آب شرب منطقه پل ابريشم که به طول 3100 متر است بازديد نمودند.

به گزارش روابط عمومي شرکت آب و فاضلاب روستايي استان سمنان، سرپرست امور آب و فاضلاب روستايي شهرستان ميامي گفت: پس از گذشت 40 سال از انقلاب، اهالي منطقه پل ابريشم که چند روستا را در بر مي‌گيرد از آب قابل شرب و شيرين در شبکه آب خانگي بهره‌مند خواهند شد.

مسلم فدايي افزود: با توجه به کيفيت بسيار نامطلوب و شوري بالاي آب تاکنون آب موجود در شبکه فقط جهت مصارف بهداشتي استفاده مي‌گرديد و اهالي روستاها آب آشاميدني مورد نياز خود را از سايت آب شيرين کن تامين مي‌نمودند و پس از اتمام اين پروژه و اجراي خط انتقال برق، نسبت به تجهيز و راه‌اندازي چاه جديد اقدام شده و ان شالله به زودي از نعمت آب بسيار گوارا بهره خواهند برد.

مهندس فدائي تصريح کرد: اين پروژه که در قالب يک مجتمع آب‌رساني است، تامين‌کننده آب شرب و بهداشت موردنياز روستاهاي محمدآباد، حسين‌آباد و چاه شيرين منطقه پل ابريشم با جمعيت بالغ بر 200 خانوار مي‌باشد.

سرپرست امور آب و فاضلاب روستايي شهرستان ميامي اظهار داشت: اعتبار هزينه شده تاکنون نزديک به 8000 ميليون ريال بوده و براي اتمام پروژه نياز به همين اعتبار براي خريد و اجراي خط انشعاب برق، خريد تابلو برق راه‌انداز، خريد الکتروپمپ، لوله آبده، کابل و تجهيزات سرچاهي، راه‌اندازي و... مي‌باشد.

يادآور مي‌شود: از آنجاييکه اعتبار استاني بسيار نامحدود و حتي جوابگوي همين يک پروژه نيست با مساعدت مديرعامل شرکت آب و فاضلاب روستايي استان سمنان و پيگيري دکتر حسيني نماينده مردم شهرستان‌هاي شاهرود و ميامي در مجلس شوراي اسلامي با لحاظ نمودن اعتبارات ملي پروژه با اتمام خواهد رسيد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان