تاریخ 1398/07/18 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
خداوند ناظر اعمال نيک و بد است
   نويسنده : محمدرضا ستوده

ديروز نشست خبري سخنگوي دولت بود. ايشون در اين نشست خبري همين‌جور که داشت در مورد آقاي حسين فريدون برادر رييس‌جمهور صحبت مي‌کرد و ايشون رو از اتهاماتي مبرا مي‌دونست، اومد ابروش‌رو درست کنه زد چشمش رو هم کور کرد! آقاي ربيعي خيلي بي‌مقدمه گفت: آقاي فريدون قبل از انقلاب در سن 16 سالگي بازداشت شده و يک سال هم زندان بوده. بعد از انقلاب هم يک سال اسير شده و 30 درصد هم جانبازي دارد.

خب که چي؟ چه ربطي به اين موضوع دارد که آقاي فريدون قبل از انقلاب يک سال زندان بوده؟ الان چون آقاي فريدون يک سال قبل از انقلاب زندان بوده، حق داشته رشوه بگيره؟ يا ما بايد الان با خودمون اينجوري فکر کنيم که آقاي فريدون درسته که رشوه گرفته و فساد اقتصادي کرده ولي چون يک سال قبل از انقلاب زندان بوده پس خيلي هم آدم بدي نيسفقط يه کم آدم بديه! اصلا يه سوال بنيادي‌تر وجود داره يعني کسي که رشوه‌بگيره و قبل از انقلاب يه سال زندان رفته باشه با کسي که رشوه‌بگيره و قبل از انقلاب زندان نرفته باشه فرق مي‌کنه؟!

تازه هنوز وارد بحث اسارت و جانبازي نشديم. يکي بياد به ما توضيح بده که اسارت و جانبازي آقاي فريدون چه ربطي به فساد اقتصاديش داره؟

الان بايد از رشوه گرفتن ايشون چشم‌پوشي بشه؟

دستگاه قضا بايد به خاطر جانبازي به ايشون بيشتر تخفيف مي‌داده؟

اصلا آقاي ربيعي هدفش از اينکه اينا رو گفت چي بود واقعا؟

مي‌خواست دلمون يه کم به رحم بياد؟

به نظر من منظورش اين بود که برادر رييس جمهور قبل از انقلاب يه سال زندان بوده، يک سال هم اسير بوده 30 درصد هم جانبازه. حالا يه 30 ميليارد رشوه هم گرفته، انقد قضيه رو بزرگش نکنيد. به هر حال ايشون خدماتي هم کرده، حالا يه فسادي هم کرده. اين به اون در!

خيلي حرف زشتي بوداگه 500 نفر مي‌نشستن يک ماه فکر مي‌کردن که چه جوري زحمات جانبازان و آزادگان را با دوتا جمله زير سوال ببرن، نمي‌تونستن اين‌جوري که سخنگوي دولت زير سوال برد، زير سوال ببرن!بديهي است خداوند سبحان ناظر همه اعمال نيک و بد ما انسان‌ها است و جزاي خير و شر را تعيين مي‌کند اميدواريم باريتعالي همه ما را به راه راست هدايت کند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان