تاریخ 1398/07/18 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
با اعزام گروه‌هاي صدا و تصوير؛
صدا و سيماي مرکز سمنان راهپيمايي عظيم اربعين را به صورت زنده پوشش خواهد داد

سرويس خبر

صدا و سيماي مرکز سمنان با اعزام گروه‌هاي صدا و تصوير، راهپيمايي عظيم اربعين را به صورت زنده پوشش خواهد داد.

به گزارش روابط عمومي صدا و سيماي مرکز سمنان، برنامه‌سازان اين مرکز در قالب دو گروه صدا و سيما، راهپيمايي عظيم مشتاقان حضرت ابا‌عبد‌الله‌الحسين(ع) را به صورت زنده پوشش خواهند داد.

اين گروه با عنوان "موکب رسانه‌اي فجر" در عمود 1120 مسير نجف کربلا، با اجراي برنامه زنده و ارسال گزارش‌هاي صوتي و تصويري از 19 مهر ماه تا روز اربعين مستقر خواهند بود.

سيماي مرکز سمنان در اين مدت با ويژه برنامه " روايت عاشقي" در بخش‌هاي بعد از برنامه اذان گاهي ظهر و بخش شبانگاهي از ساعت 21 الي 22 به تهيه‌کنندگي عباس بشيري و اجراي حميد قرائيان و گزارش‌هايي از مهران مجيد‌پناه عشق و دلدادگي و ارادت زائران حسيني را علاوه بر سيماي مرکز سمنان از طريق شبکه شما و شبکه‌هاي استاني و سراسري به تصوير مي‌کشند.

صداي مرکز سمنان هم ويژه‌برنامه "مسير عشق" به تهيه‌کنندگي حجت‌الله يحيايي، گويندگي محمد اکبري و گزارشگري مهران مجيدپناه را از 19 تا 26 مهر‌ماه هر روز از ساعت 10 الي 11 و 22: 30 الي 23: 30 از محل عمود 1120 مسير پياده‌روي اربعين به‌روي آنتن خواهد برد.

گفتگو با زائران و موکب‌داران اربعين، اطلاع‌رساني در خصوص پياده‌روي اربعين، مباحث کارشناسي مذهبي، گفتگو با مسئولين استاني و کشوري شرکت‌کننده در پياده‌روي اربعين و برقراري ارتباط زنده با شبکه‌هاي استاني و سراسري صدا از بخش‌هاي اين ويژه‌برنامه راديويي خواهد بود.

همچنين معاونت فضاي مجازي صدا و سيماي مرکز سمنان هم با اعزام گروهي به اين موکب رسانه‌اي با برقراري ارتباط زنده اينترنتي با شبکه تعاملي سپهر معاونت فضاي مجازي، تهيه چند مستند، فيلم کوتاه، نماهنگ، کليپ تصويري يک دقيقه‌اي اينستاگرامي، پادکست، پوستر، عکس نوشت و پخش زنده در شبکه مجازي (اينستا گرام) راهپيمايي عظيم اربعين را پوشش خواهد داد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان