تاریخ 1398/06/24 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
مديرعامل جمعيت هلال‌احمر استان سمنان:
پيکر بي‌جان فرد مفقودشده در ارتفاعات آرادان پيدا شد

سرويس حوادث:

مديرعامل جمعيت هلال‌احمر استان سمنان از پيدا شدن پيکر بي‌جان فرد مفقودي در ارتفاعات آرادان پس از پنج روز خبر داد و گفت: در اين عمليات هفت تيم امداد و نجات حضور داشتند.

مظفر محمدخاني ضمن بيان اينکه پيکر فرد مفقود شده در ارتفاعات آرادان پيدا شد، ابراز داشت: تلاش امدادگران براي يافتن پيکر فرد مفقودي که با سقوط از صخره، جان خود را از دست داده بود، در ارتفاعات شمشير کوه روستاي رامه بالا شهرستان آرادان به‌ دليل سخت گذر بودن و وسعت منطقه پنج روز به طول انجاميد.

وي افزود: با اعلام اين حادثه در ساعت 18:30 روز 15 شهريور به جمعيت هلال احمر استان سمنان، به سرعت اقدامات لازم براي جست‌و‌جو و انتقال جسد حادثه‌ديده انجام شد.

مديرعامل جمعيت هلال‌احمر استان سمنان ضمن بيان اينکه جستجو و نجات با اعزام هفت تيم از هلال‌احمر و تيم‌هاي هيات کوهنوردي و آگاهي انجام شد، ابراز داشت: پس از يافتن فرد مذکور به وسيله بسکت و فيکس کردن جسد و انجام عمليات طناب‌ريزي و ايجاد کارگاه‌هاي متعدد، انتقال جسد به مکان مناسب صورت گرفت.

محمدخاني در ادامه تصريح کرد: 28 نيروي عملياتي در قالب هفت تيم تخصصي امداد کوهستان از هلال‌احمر با استفاده از هفت دستگاه خودروي سبک و نيمه سنگين و دو ست تخصصي کوهستان، اين عمليات نفس‌گير را به عهده داشتند.

وي افزود: اين عمليات ساعت 21:55 دقيقه روز بيستم شهريورماه با انتقال پيکر فرد حادثه‌ديده به شهرستان آرادان به پايان رسيد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان