تاریخ 1398/06/20 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
برگزاري مراسم هشتمين سالگرد زنده ياد اميرسامان گلستاني

سرويس ورزشي:

مراسم هشتمين سالگرد زنده ياد مهندس اميرسامان گلستاني با حضور پررنگ مسئولين، ورزشکاران و خانواده هاي گرامي در روز پنج شنبه 14 شهريور ماه 1398 در سالن شهداي کارگر شهرستان مهديشهربرگزار گرديد.

شاهين طبع: خدا با ما بود و توانستيم المپيکي شويم

سرويس ورزشي:

سرمربي تيم ملي بسکتبال ايران با اشاره به برد تيم ملي و باخت چين برابر نيجريه گفت: خدا با ما بود که توانستيم با برد در 2 مسابقه اخير سهميه المپيک بگيريم. مهران شاهين طبع پس از برد تيم ملي بسکتبال برابر فيليپين و صعود به المپيک توکيو در نشست خبري حاضر شد و اظهار داشت: بازي خوبي برابر فيليپين داشتيم. ما برابر پورتوريکو و اسپانيا در دقايقي آخر باخته بوديم. آنها تيم‌هاي بزرگي بودند که برابرشان باخته بوديم و اين موضوع بر کار ما تاثير گذاشته بود.سرمربي تيم ملي بسکتبال ادامه داد: برابر فيليپين بايد با اختلاف خوب برنده مي‌شديم. افتخار بزرگي بود و توانستيم برنده شويم و سهميه المپيک را بگيريم. من اين اتفاق خوب را به همه مردم تبريک مي‌گويم.شاهين طبع ادامه داد: نحوه برگزاري مسابقات و شرايط جديد فيبا کيفيت کار را بالاتر مي‌برد. اين شرايط فرصت دوباره‌اي به تيم ها مي‌دهد که بتوانند رقابتشان را ادامه بدهند. در اين جام هم خدا با ما بود و توانستيم با برد در 2 بازي اخير سهميه بگيريم. وي درباره بازي نکردن ميثم ميرزايي در جام جهاني 2019 اظهار داشت: موضوع کاملا بحث فني است. برخي سوال‌ها درباره وظيفه مربي است. ميثم بازيکن خوبي است و در رقابت‌هاي انتخابي خيلي به ما کمک کرد.

شاهين طبع افزود: بعضي اوقات و در برخي شرايط يکسري بازيکنان با تجربه‌تر هستند و در آن زمان بايد از آنها استفاده کنيم. بازي نکردن او کاملا فني بود و مساله ديگري وجود ندارد.سرمربي تيم ملي بسکتبال درباره ديدار با فيليپين بيان کرد: اين تيم توانايي امتيازآوري زيادي دارد. ما نيز بايد با اختلافي برنده مي‌شديم که بتوانيم در صورت باخت چين سهميه بگيريم. به هر حال ما در جريان بازي تحت تاثير مسابقه چين و نيجريه هم بوديم و در اين دقايق کار حساس‌تر مي‌شود و به نظرم مربي نيز بايد بيشتر دقت کند. زماني که چين از حريفش عقب بود بازيکنان انگيزه بيشتري گرفته و امتياز بيشتري کسب کردند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان