تاریخ 1398/06/20 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
اصلاح نقطه حادثه خيز در محور روستايي دلازيان محمودآباد

سرويس خبر:

سرپرست اداره راهداري و حمل و نقل جاده اي شهرستان سمنان از اصلاح نقطه حادثه خيز در محور روستايي در جنوب شهرستان سمنان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان سمنان، حبيب عرب با اشاره به اينکه اصلاح نقاط حادثه‌خيز تأثير بسزايي در کاهش سوانح و حوادث جاده‌اي افزود : يکي از کارآمدترين روش هاي جلوگيري از تصادفات، بهسازي نقاط حادثه خيز در شبکه راه ها مي باشد. از اين رو رفع نقاط حادثه خيز در محورهاي مواصلاتي شهرستان سمنان به عنوان يکي از سياست‌ها و اهداف مهم از سوي تمامي همکاران اين حوزه دنبال مي گردد.

وي افزود: بر اين اساس اصلاح واريانت محور رينگ روستاهاي جنوب سمنان محدوده روستاي دلازيان به محمود آباد با همت اداره راهداري و حمل و نقل جاده اي شهرستان سمنان انجام شد.

عرب با اشاره به اينکه اين نقاط در جلسات متعدد کارشناسي به‌ عنوان نقاط پر تصادف شناسايي و بر اساس شاخص تصادفات هر نقطه اولويت‌بندي شده اند افزود: اصلاح اين نقطه حادثه خيز با اصلاح قوس، زير سازي، قير پاشي و آستفاده از 100تن آسفالت ردميکس همراه با نصب تابلو علائم، اجراي سرعت گير و نصب چشم گربه اي انجام شده است.

سرپرست اداره راهداري و حمل و نقل جاده اي شهرستان سمنان در پايان افزود: هر چند بهسازي برخي محورها ضروري است و بايد نسبت به آن اقدام جدي شود، اما، دقت و مراقبت رانندگان نيز نقش چشمگيري در کاهش تصادفات خواهد داشت.


نسخه چاپي ارسال به دوستان