تاریخ 1398/06/11 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
اسماعيل هنيه با تشکر از بيانات رهبري در ديدار هيات حماس:
مقاومت تا پيروزي نهايي تجديدناپذير است

اسماعيل هنيه در نامه‌اي به رهبر انقلاب اسلامي از بيانات ايشان در ديدار هيات حماس تشکر کرد.

به گزارش ايسنا، اسماعيل هنيه رئيس دفتر سياسي جنبش مقاومت اسلامي فلسطين (حماس) در نامه‌اي به آيت الله خامنه‌اي، با ابراز تشکر و قدرداني از حمايت صريح رهبر معظم انقلاب اسلامي از مقاومت فلسطين در ديدار هيات اعزامي حماس و اعلام آمادگي ايران براي تجهيز مقاومت به آنچه براي انجام وظيفه به آن نياز دارد، تأکيد کرد: بار ديگر رويکرد تجديدناپذير خود را براي حضور در سنگر مقاومتِ پايدار در کنار همه قواي حق و عدالت و آزادگي و پيشران همه آنها جمهوري اسلامي ايران، تا پيروزي نهايي اعلام مي‌کنيم.

هنيه در اين نامه خطاب به رهبر انقلاب اسلامي گفته است: خداي بزرگ را سپاسگزارم که وجود شما را به ما ارزاني داشت و از او مي‌طلبيم که نعمتهايش را بر شما عنايت فرموده و بلاهايش را از شما دور بدارد و شما را از حيله و مکر دشمنان ظالم و مستبد در امان بدارد.

رئيس دفتر سياسي حماس همچنين از «استقبال ممتاز» رهبر معظم انقلاب و مسئولان جمهوري اسلامي ايران از هيات اعزامي حماس تشکر کرده است.

هنيه خاطرنشان کرده است: هيات اعزامي، من را در جريان اخبار و ديدارهاي انجام‌شده در اين سفر قرار دادند، به‌ويژه اخبار مربوط به ملاقات آنان با حضرتعالي و بيانات صريحتان در مساعدت و حمايت ويژه و گسترده از مقاومت و برادران فلسطيني خود، و نيز اعلام آمادگي براي مجهز کردن آنها به هر آنچه براي انجام وظيفه مقاومت خود به آن نيازمندند. سخناني که موجب مسرّت فراوان ما شد و افقهاي وسيعي را پيش‌ِروي ما گشود و تأثيرات فراواني در ابعاد راهبردي و صحنه ميداني با دشمن صهيونيستي به همراه خواهد داشت. رئيس دفتر سياسي حماس با تشکر از مواضع رهبر انقلاب اسلامي، افزوده است: رويکرد تجديدناپذير خود را براي حضور در سنگر مقاومت پايدار در کنار همه قواي حق و عدالت و آزادگي و پيشران همه آنها جمهوري اسلامي ايران، تا پيروزي نهايي اعلام مي‌کنيم و به نصرت و وعده‌هاي الهي اطمينان کامل داريم. آقاي هنيه در اين نامه خير و برکت و محقق شدن همه خواسته‌هاي رهبر معظم انقلاب و امت اسلامي در پيروزي، اقتدار، امنيت، رفاه، نابودي دشمنان و آزادي فلسطين و قدس شريف را از خداوند بزرگ مسألت کرده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان