تاریخ 1398/05/23 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
به زودي محقق خواهد شد؛
طراحي و اجراي شبکه توزيع آب شرب مجموعه داخلي آرامستان شهر سمنان

به گزارش مديريت ارتباطات و امور بين‌الملل شهرداري سمنان، سرپرست سازمان مديريت آرامستان‌هاي شهرداري سمنان از دستور کار فوق العاده طراحي و اجراي جديد شبکه توزيع آب شرب مجموعه داخلي آرامستان شهرستان سمنان خبر داد.

عليرضا جندقي با اعلام اين خبر گفت: با توجه به اينکه شبکه داخلي آب شرب آرامستان از ساليان گذشته تاکنون مورد استفاده قرار گرفته است، لذا بدليل فرسوده بودن و مستهلک شدن شبکه و نبود طرح منسجم و جامع لزوم و نياز فوري به طراحي و پياده‌سازي مجدد شبکه، مطابق با استانداردهاي حاکم در اين زمينه توسط مشاورين مجرب بيش از پيش احساس مي‌شود.

وي اظهار داشت: اين طراحي شامل طراحي کامل خطوط انتقال آب شرب ورودي اصلي، جانمايي مجدد کنتورهاي اصلي، جانمايي تاسيسات تامين فشار و ذخيره سازي، جانمايي و ايجاد خطوط شبکه توزيع اصلي و فرعي است.

جندقي با بيان اينکه در اين راستا براي توسعه سايت آرامستان از سال گذشته در حال بررسي و اقدام است، افزود: پيش بيني خطوط اصلي و فرعي طرح توسعه و آينده آرامستان نيز از موضوعات جدي و پيش روي طرح مذکور قرار گرفته است‌.

جندقي با بيان اينکه در راستاي توسعه سايت توسعه و جديد آرامستان و ايجاد معابر و کاربري‌هاي جديدالاحداث که طرح جامع آن از سال گذشته در حال بررسي و اقدام است افزود: پيش‌بيني خطوط اصلي و فرعي طرح توسعه آرامستان نيز از موضوعات جدي و پيش روي طرح مذکور قرار گرفته است


نسخه چاپي ارسال به دوستان