تاریخ 1398/05/23 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
معاون کميته امداد استان سمنان خبر داد:
بهره‌مندي 4600 خانوار روستايياستان سمنان از خدمات کميته امداد

سمنان- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

معاون حمايت و سلامت کميته امداد استان سمنان با اشاره به ارائه خدمات متنوع اين نهاد گفت: چهار هزار و 600 خانوار روستايي در مناطق محروم از خدمات حمايتي اين نهاد بهره‌مند مي‌شوند.

سيده‌فاطمه تقوي ضمن بيان اينکه ارائه خدمات متنوع حمايتي به محرومان و مستضعفان ازجمله رسالت‌هاي مهم کميته امداد است، اظهار داشت: چهار هزار و 600 خانوار روستايي در مناطق محروم استان سمنان از خدمات حمايتي اين نهاد بهره‌مند مي‌شوند.

وي با بيان اينکه اين طرح در 165 روستاي استان سمنان اجرايي مي‌شود، تصريح کرد: در قالب اجراي اين طرح سه هزار و 400 نوع خدمات حمايتي به روستاهايي که داراي محروميت با ضريب بين 6 تا 8 هستند ارائه مي‌شود که با دريافت اين خدمات از سوي کميته امداد بخشي از مشکلات خانوار ساکن در اين مناطق رفع مي‌شود.

معاون حمايت و سلامت کميته امداد استان سمنان با تأکيد بر لزوم ارائه اين خدمات در مناطق محروم گفت: خدمات درماني، سبد غذايي، حمايت از طرح‌هاي اشتغال، توزيع رايگان جو و بيده ازجمله خدماتي است که در راستاي اجراي اين طرح به مردم ساکن در مناطق محروم استان سمنان ارائه مي‌شود.

تقوي در ادامه بابيان اينکه حمايت از طرح‌هاي اشتغال باهدف اعطاي تسهيلات بانکي از مددجويان ساکن مناطق روستايي با ضريب محروميت اجرايي مي‌شود، افزود: ساخت و بهسازي مسکن، هديه ازدواج، جهيزيه، اردوهاي زيارتي و تربيتي، توزيع مرغ منجمد و غيره از ديگر خدماتي است که در اين بخش اجرايي مي‌شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان