تاریخ 1398/04/20 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
سايت‌هاي BTS روستاهاي سراور و خرند منطقه پرور شهرستان مهدي‌شهر افتتاح شد

سرويس خبر

در راستاي افزايش ظرفيت، کيفيت و پوشش شبکه ارتباطات سيار، سايت‌هاي BTS روستاهاي سراور و خرند منطقه پرور شهرستان مهدي‌شهر طي برنامه‌هاي جداگانه‌اي مورد بهره‌برداري قرار گرفت.

به گزارش روابط‌عمومي مخابرات منطقه سمنان، طي مراسمي با حضور دکتر همتي، نماينده مردم شهرستان‌هاي سمنان، مهدي‌شهر و سرخه در مجلس شوراي اسلامي و مهندس مجيد دارائي، مدير مخابرات منطقه سمنان، سايت‌هاي BTS روستاهاي سراور و خرند منطقه پرور شهرستان مهدي‌شهر با اعتباري بالغ بر 8 ميليارد ريال افتتاح شد.

در اين مراسم، نماينده مردم شهرستان‌هاي سمنان، مهدي‌شهر و سرخه در مجلس شوراي اسلامي، ضمن ابراز رضايت از اقدامات مخابرات منطقه سمنان، از تلاش‌هاي مهندس دارائي و مجموعه مخابرات استان تقدير و تشکر نمود.

مهندس مجيد دارائي، مدير مخابرات منطقه سمنان، ضمن اشاره به خدمات ارتباطي ارائه شده در اکثر نقاط شهري و روستايي استان همراه با ارائه گزارشي از مشخصات فني سايت‌هاي مذکور، افزود: در سايت‌هاي BTS اين دو روستا از تجهيزات به‌روز و نسل جديد تلفن همراه استفاده شده است.

مدير مخابرات منطقه سمنان افزود: سايت‌هاي BTS روستاهاي سراور و خرند از ظرفيت مکالمه و سرعت اينترنت قابل قبولي برخوردار مي‌باشد.

مهندس دارائي با اشاره به اهميت نقاط روستايي، بوم‌گردي و گردشگري استان، عنوان کرد: مخابرات منطقه سمنان با آماده‌سازي بستر مناسب ارتباطي و مخابراتي در سطح استان، آماده خدمات‌دهي مطلوب به روستائيان عزيز و رفع هرگونه مشکل ارتباطي در کوتاهترين زمان ممکن مي‌باشد.

مدير مخابرات منطقه سمنان در نشست‌هايي که پس از افتتاح اين دو سايت در روستاهاي سراور و خرند جهت بررسي و پيگيري مشکلات مردم و اهالي روستا برگزار شد، حضور يافت و ضمن پاسخگويي به کليه مسائل و مشکلات ارتباطي اهالي، خاطرنشان کرد: مجموعه مخابرات در چارچوب ضوابط، حداکثر تلاش خود را در جهت حل مسائل عنوان شده به کار خواهد بست.

در اين نشست‌ها مقرر شد دهياري و شوراي روستاهاي سراور و خرند در راستاي اقدامات حفاظتي از سايت‌هاي مذکور جهت جلوگيري از سرقت‌هاي احتمالي، اقدامات لازم را به عمل آورند.

شايان ذکر است در اين دو برنامه افتتاح، مديرکل دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري، مديرکل دفتر مديريت بحران استانداري، معاون فرمانداري مهدي‌شهر و جمعي از مديران و مسئولين استان و شهرستان مهدي‌شهر نيز حضور داشتند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان