تاریخ 1398/04/19 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
محموله 3 ميلياردي کالاي قاچاق در شاهرود کشف شد

سرويس حوادث:

فرمانده انتظامي استان از کشف محموله 3 ميلياردي انواع کالاي قاچاق در شهرستان شاهرود خبر داد. سرهنگ «عبداله حسني» در گفت‌و‌گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهار داشت: ماموران انتظامي در راستاي سياست‌هاي کلان ناجا و تحقق شعار سال، طرح‌هاي گوناگون پيشگيرانه و کنترلي را اجرا مي‌کنند.

وي افزود: دراين راستا طرح ايست و بازرسي محورهاي مواصلاتي از سوي پليس شاهرود اجرا شد که ماموران حين پايش خودروهاي عبوري به يک دستگاه تريلي مشکوک و براي بررسي بيشتر آن را متوقف مي‌کنند.

سرهنگ حسني به ارائه نکردن هرگونه مدرک و يا سند قانوني از راننده 53 ساله براي انتقال بار اشاره کرد و گفت: در بررسي‌هاي بعدي از خودرو 151 دستگاه دوربين مداربسته، 360 دستگاه گوشي همراه، 756 قلم لوازم جانبي موبايل، 410 عدد چراغ قوه، 140 دستگاه تلفن روميزي و 400 قلم انواع لوازم آرايشي بهداشتي قاچاق با نشان کشورهاي مختلف کشف شد.

اين مسئول انتظامي با بيان اينکه اين محموله از تهران به مقصد مشهد بارگيري شده بود، گفت: کارشناسان امر، ارزش ريالي اين محموله را 3 ميليارد برآورد کردند.

فرمانده انتظامي استان سمنان به تکميل پرونده و معرفي راننده متخلف به مرجع قضائي خبر داد و گفت: براي تامين امنيت و آرامش عمومي به ويژه در بعد اقتصادي آن با تمام توان و نيرو پاي کار هستيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان