تاریخ 1398/04/17 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
درخشش تيم بسکتبال شيخ ابوالحسن خرقاني شاهرود در مسابقات بسکتبال سه نفره

سرويس ورزشي:

تيم بسکتبال شيخ ابوالحسن خرقاني شاهرود نماينده بسکتبال 3 نفره استان سمنان با اقتدار به عنوان سرگروه به مرحله بعد راه پيدا کند.

در ادامه مسابقات بسکتبال 3x3 آيس مانکي که از کل کشور در اين مسابقات شرکت کرده بودند، تيم ابوالحسن خرقاني در بازي اول در وقت اضافه نتيجه را به تيم شرق تهران واگذار کرد ولي در دو بازي آينده در ابتدا موفق شد تيم خوب sis آرارات را شکست دهد و در گام بعدي براي سرگروهي با تيم تبسم اراک رو‌به‌رو شد و در يک بازي فيزيکي اين تيم منسجم و يک دست شاهرودي بود که توانست با بازي خوب مجيد رحيميان با اختلاف نماينده اراک را شکست دهد و به عنوان سرگروه به مرحله بعد راه پيدا کند.

در مرحله بعد نماينده استان به مصاف تيم پرقدرت xgame 2 تهران مي‌رود که از بازيکنان ملي‌پوش و سوپرليگي استفاده مي‌کند.

تيم بسکتبال امير شکلات سمنان ديگر نماينده بسکتبال 3 نفره استان سمنان متاسفانه با يک برد و دو باخت در مرحله گروهي حذف شد.

در روز پنج شنبه مورخ13 تيرماه در بازي اول تيم امير شکلات سمنان موفق شد تيم پيام تهران را شکست دهد.

در بازي دوم مقابل تيم xgame1 تهران قرار گرفت که از بازيکنان ملي‌پوش ازجمله محمد اوجاقي و سيد مهدي قريشي استفاده مي‌کرد. در صورتي‌که تا 3 دقيقه به پايان بازي برابر پيش مي‌رفت ولي اين تيم تهراني بود که با استفاده از تجربه بالاي خود موفق شد تيم امير شکلات سمنان را شکست دهد.

در بازي سوم تيم خوب استانمان مقابل ديگر تيم قدرتمند اين بازي‌ها رو‌به‌رو شد که از بازيکنان ملي‌پوش اسبق و سوپر ليگي از جمله محمد شهريان بازيکن ذوب آهن اصفهان و مسعود سليماني بازيکن شهرداري گرگان و محسن توانا بازيکن ريز‌نقش اکسون تهران و رضا رنجبر بازيکن نيروي زميني تهران بهره مي‌برد بازي را واگذار کرد و از راهيابي به مرحله بعد ‌بازماند.

اسامي تيم شيخ ابوالحسن خرقاني شاهرود:

سعيد محمدي- حنيف محمدي- مجيد رحيميان- اميد اسديان

اسامي تيم امير شکلات سمنان:

مهدي تجلي- مجتبي خسروي- عليرضا مرادي- فريد ازگليني

تيم شيخ ابوالحسن خراقاني در بازي رده‌بندي در يک بازي نفس‌گير و پاياپاي متاسفانه بازي را با نتيجه 19 به 21 واگذار کرد و به مقام چهارم اين مسابقات رسيد.

در پايان اين مسابقات تيم آينده‌سازان مقام قهرماني مسابقات آيس مانکي سال 98 به دست آورد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان