تاریخ 1398/04/17 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
محموله 400 کيلويي مواد مخدر در عمليات مشترک پليس سمنان و کرمان کشف شد

سرويس حوادث:

فرمانده انتظامي استان سمنان گفت: يک محموله مواد مخدر در عمليات مشترک پليس سمنان و کرمان کشف و ضبط شد.

سرهنگ عبدالله حسني در جمع خبرنگاران از کشف يک محموله مواد مخدر که حاوي 004 کيلو و 235 گرم ماده مخدر از نوع ترياک بود، خبر داد و اظهار داشت: موفق به کشف و ضبط اين محموله در اقدام مشترک پليس دو استان سمنان و کرمان شديم. وي خاطرنشان کرد: تلاش مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان و پيگيري‌هاي مستمر منجر به جلوگيري از انتقال يک محموله مواد مخدر در استان کرمان شد.

فرمانده انتظامي استان سمنان بيان داشت: در تحقيقات بعدي نيروهاي پليس مشخص شد اين مواد افيوني از سوي شبکه‌اي سازمان‌يافته از قاچاقچيان و سوداگران مرگ از يکي از روستاهاي استان کرمان به شهرستان کرمان حمل‌ونقل مي‌شود.

سرهنگ حسني پس از شناسايي اين متهمان دستور توقيف يک دستگاه خودروي 405 حامل مواد مخدر ترياک صادر و در اقدامي ضربتي راننده اين خودرو با شليک هوايي دستگير و تحويل مراجع قضائي شد. وي بيان داشت: مأموران نيروي انتظامي در اين عمليات چهار نفر از قاچاقچيان يک شبکه سازمان‌يافته مواد مخدر را دستگير کردند و همچنين 2 دستگاه خودروي پرايد و پيکان نيز توقيف شد.

فرمانده انتظامي استان سمنان از عموم هم‌استاني‌هاي عزيز و مردم شريف استان خواست در صورت مشاهده موارد مشکوک پليس را در جريان گذارند و به‌عنوان يک هميار پليس مجموعه نيروي انتظامي را در عاري ساختن جامعه از هرگونه پليدي و ناپاکي ياري کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان