تاریخ 1398/04/17 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
اشتغال‌زايي 17هزار نفري صنايع و معادن استان سمنان در دولت تدبير و اميد

سمنان- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: از ابتداي دولت تدبير و اميد در استان حدود 17هزار نفر در بخش صنعت و معدن استان مشغول به کار شده اند.

به گزارش روابط عمومي و اطلاع رساني سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان، بهروز اسودي ضمن ارائه گزارشي از دستاوردهاي دولت تدبير و اميد در استان با اعلام اين خبر افزود: از ابتداي شهريور 92 و فعاليت دولت تدبير و اميد تا کنون تعداد 948 پروانه بهره‌برداري در بخش صنعت استان با سرمايه‌گذاري بالغ بر 36هزار ميليارد ريال صادر شده است.

وي با اشاره به سهم اشتغال‌زايي اين تعداد پروانه صنعتي در استان اظهار داشت: با صدور اين تعداد پروانه بهره‌برداري که در واقع همان سرمايه‌گذاري تحقق يافته مي‌باشد،حدود 14هزار و 600 نفر مشغول به کار شده اند.

رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان افزود: تعداد جوازهاي تاسيس صادر شده در اين مدت 5767 فقره با پيش‌بيني اشتغال 141 هزار نفر و سرمايه‌گذاري 209هزار ميليارد ريال است.

بهروز اسودي در ادامه گزارش خود گريزي به دستاوردهاي دولت تدبير و اميد در بخش معدن استان سمنان زد و تصريح کرد: در بخش معدن استان سمنان و از ابتداي دولت تدبير و اميد تاکنون، 306 پروانه اکتشاف و تعداد 221 فقره گواهي کشف در بخش معدن صادر شده است.

وي ميزان سرمايه‌گذاري در بخش معدن را طي اين مدت بالغ بر 1790 ميليارد ريال عنوان کرد و گفت: در دولت تدبير و اميد تعداد 325 فقره پروانه بهره‌برداري معدن صادر شده است که زمينه اشتغال حدود 2320 نفر در اين استان فراهم شده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان