تاریخ 1398/04/16 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
پارچه‌هاي قاچاق توقيف شد

سرويس حوادث:

فرمانده انتظامي استان از توقيف تريلي حامل 278 طاقه پارچه قاچاق به ارزش 8 ميليارد ريال در محور تهران-مشهد خبر داد. سرهنگ عبداله حسني در گفت‌و‌گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس اظهار داشت: با عنايت به شرايط موجود اقتصادي در کشور و سالي که از سوي رهبر معظم انقلاب به «رونق توليد» نامگذاري شده، يکي از مهم‌ترين ماموريت‌هاي پليس در حوزه مبارزه با قاچاق کالا تعريف مي‌شود.

وي اجراي طرح‌هاي متعدد و متناوب، کنترل مجرمان سابقه دار و نظارت بر محور بين‌المللي تهران مشهد و بالعکس را از جمله اقدامات پليس سمنان در اين رابطه عنوان و خاطرنشان کرد: در همين راستا چندي پيش ماموران پليس آگاهي شاهرود حين کنترل اين محور به يک دستگاه تريلي مظنون شدند.

حسني به اظهارات ضد و نقيض راننده 55 ساله خودرو در خصوص محموله تريلي و مبدا و مقصد آن اشاره کرد و افزود: با اين شرايط ظن ماموران تقويت و محموله خودرو مورد بررسي قرار گرفت. اين مسئول انتظامي از کشف 278 طاقه پارچه خارجي بدون مجوز و سند معتبر خبرداد و گفت: اين پارچه‌ها که نزديک 13000 متر بود بنا بر نظر کارشناسان امر بالغ بر 8 ميليارد، ارزش ريالي دارد. فرمانده انتظامي استان از دستگيري دو متهم در اين پرونده خبرداد و گفت: با اعتراف صريح متهمان و معرفي آنان به دادسرا، يکي از آنان با صدور وثيقه روانه زندان شد و ديگري وثيقه‌اي 200 ميليوني ارائه کرد.

سرهنگ حسني بر جديت کامل يگان‌هاي انتظامي در مبارزه با قاچاق کالا در سراسر استان سمنان تاکيد و به عموم شهروندان توصيه کرد: شما نيز در اين راستا با همکاري خود مي‌توانيد يار و ياور نيروي انتظامي باشيد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان