تاریخ 1398/04/15 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
جواد زرينچه سرپرست تيم استقلال تهران شد

سرويس ورزشي:

سايت رسمي باشگاه استقلال نوشت: «با حکم اميرحسين فتحي، جواد زرينچه به عنوان سرپرست تيم بزرگسالان استقلال شد. »

کاپيتان اسبق استقلالي‌ها با حکم مديرعامل به سمت سرپرست تيم بزرگسالان اين باشگاه منصوب شد.

در حکم فتحي براي زرينچه آمده:

برادر ارجمند

جناب آقاي جواد زرينچه

نظر به تعهد، توانمندي، سوابق درخشان و تجارب ارزشمندتان در عرصه باشگاهي و ملّي به اين وسيله جنابعالي را به عنوان سرپرست تيم فوتبال بزرگسالان استقلال ايران منصوب مي‌کنم.

با توجه به سياست‌هاي کلان باشگاه در استفاده از تجارب پيشکسوتان خوشنام و مورد علاقه هواداران در جايگاه‌هاي مختلف و برنامه‌ريزي باشگاه در جهت نيل به موفقيت‌ها، حضور يک پيشکسوت با سوابق درخشان به منظور هدايت، نظارت و حمايت از بازيکنان، کادر فني و پشتيباني تيم به عنوان مدير يا سرپرست ضروري به نظر مي‌رسد.

امروز اداره تيمي متشکل از چند ده ميليون عضو نيازمند رعايت تمامي شاخصه‌هاي لازم از جمله نظم، قاطعيت و تجربه است.

حفظ و رعايت‌ شان باشگاه و همه ارکان آن خصوصاً هواداران، ايجاد همدلي در ميان تمامي اعضاء، ايجاد آرامش و دور ساختن حاشيه از اطراف تيم، برقراري نظم و پياده‌سازي آيين‌نامه انضباطي و دستورات باشگاه، يادآوري به اعضاي تيم در احترام به همه اهالي فوتبال شامل مسئولين، داوران، مربيان و بازيکنان تيم حريف، اهالي رسانه، خصوصاً هواداران، تکريم پيشکسوتان، رعايت اصول حرفه‌اي و اخلاقي، تاکيد بر اجراي قوانين داخلي تيم و باشگاه، رسيدگي به امور اداري و اجرايي تيم در مسابقات، تمرينات و اردوها، نظارت بر عملکرد تيم اعم از فنّي، پشتيباني، تدارکاتي و پزشکي، برقراري و تعامل و روابط حسنه با نهادها و سازمان‌هاي مربوطه در جهت پيشبرد اهداف تيم از جمله وظايف مديريت تيم به شمار مي‌آيد. انتظار مي‌رود گزارش عملکرد بخش‌ها و ارکان تيم به صورت دوره‌اي و منظم و مکتوب به اينجانب ارائه شود.

اميد است با اتکا به پروردگار متعال و با همکاري و هماهنگي کامل با معاونين و ارکان اجرايي باشگاه و کادر فني تيم در انجام وظايف محوله موفق و مويد باشيد.

در پايان از زحمات و تلاش‌هاي بي‌شائبه و دلسوزانه برادر گرانقدرم جناب آقاي اصغر حاجيلو مديريت سابق تيم بزرگسالان در دوران تصدي آن سمت سپاسگزاري مي‌نمايم.

اميرحسين فتحي - مدير عامل


نسخه چاپي ارسال به دوستان