تاریخ 1398/04/11 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
تجليل از بانک رفاه در مراسم بدرقه کاروان طلايه‌داران رونق توليد

سرويس خبر

در آئين بدرقه از کاروان طلايه‌داران رونق توليد که با حضور دکتر شريعتمداري وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي برگزار شد، از بانک رفاه به عنوان بانک اجتماعي حامي ورزش کارگري تجليل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومي بانک رفاه کارگران، در مراسم بدرقه کاروان کارگران ورزشکار کشور که پنجم تيرماه سال جاري در سالن 17 شهريور وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعي و با حضور چهره‌هاي مطرح حوزه ورزش از جمله دکتر صالحي اميري رئيس کميته ملي المپيک، دکتر احمدي معاون فرهنگي و توسعه ورزش همگاني وزارت ورزش و جوانان، تني چند از مسئولان عالي وزارتخانه و پيشکسوتان ورزشي، مسئولان بانک رفاه کارگران برگزار شد، از بانک رفاه به منزله بانک اجتماعي حامي ورزش و جامعه کارگري قدرداني و لوح سپاس و تنديس فدراسيون ورزش‌هاي کارگري به دست وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي به نماينده بانک تقديم شد. ششمين دوره رقابت‌هاي ورزش‌هاي کارگري به ميزباني کشور اسپانيا و در شهر تورتوسا، يازدهم الي شانزدهم تيرماه سال جاري برگزار و کاروان ورزشي ايران متشکل از 140 ورزشکار، مربي و سرپرست، نهم تيرماه براي حضور در مسابقات عازم شهر تورتوساي اسپانيا خواهد شد.

کاروان ورزشکار کارگري ايران با نام طلايه‌داران رونق توليد به مدت يک هفته عازم کشور اسپانيا شده و در دو بخش زنان و مردان با حريفان به رقابت خواهند پرداخت.

تيم ايران در اين دوره از مسابقات در قالب 16 تيم و در 9 رشته ورزشي دو و ميداني، کشتي فرنگي و ساحلي، کاراته، واليبال ساحلي، پتانک، جودو، تنيس روي ميز و شنا حضور مي‌يابد.

شايان ذکر است، بانک رفاه کارگران طي دوره‌هاي گذشته حضور کاروان ورزش کارگري ايران نيز از تيم‌هاي کارگري حمايت مالي کرده و حضور تبليغاتي مؤثر داشته است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان