تاریخ 1398/04/01 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
معاون سياسي فرماندار دامغان:
36 هيات ورزشي در دامغان وجود دارد
4 هزار ورزشکار بيمه‌شده

سرويس ورزشي:

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي فرماندار دامغان با اشاره به ظرفيت و پتانسيل‌هاي خوب اين شهرستان در حوزه ورزش گفت: 36 هيات ورزشي در دامغان فعاليت مي‌کنند.

عليرضا نوچه ناسار در نشست هم‌انديشي با روساي هيات‌هاي ورزشي دامغان با حضور مديرکل ورزش و جوانان استان سمنان به ميزباني فرمانداري اين شهر ضمن بيان اينکه 36 هيات ورزشي در دامغان وجود دارد، ابراز داشت: 26 باشگاه خصوصي و 12 سالن ورزشي در اين شهرستان فعال است که وجود اين تعداد باشگاه و سالن ورزشي از ظرفيت و پتانسيل‌هاي بالا در حوزه ورزشي در اين شهرستان حکايت دارد.

وي با بيان اينکه سرانه ورزشي دامغان 93 سانتي‌متر است، اضافه کرد: اين شهرستان به لحاظ برخورداري از سرانه ورزشي در رتبه‌هاي برتر کشوري قرار دارد.

معاون سياسي امنيتي و اجتماعي فرماندار دامغان با بيان اينکه ورزش سد مستحکم در مقابل آسيب‌هاي اجتماعي است، اظهار داشت: ورزش مهم‌ترين عامل نشاط و شادابي به شمار مي‌رود و با نهادينه شدن ميان خانواده و جامعه موجب کاهش آسيب‌هاي اجتماعي مي‌شود.

نوچه ناسار با بيان اينکه چهار هزار ورزشکار بيمه‌شده در دامغان وجود دارد، تصريح کرد: ورزش يکي از گسترده‌ترين حوزه اجتماعي جامعه است و ورزشکاران و جوانان متعددي سرشار از ظرفيت و پتانسيل در آن مشغول هستند و بايد از ظرفيت آنها در راستاي توسعه و پيشرفت شهرستان استفاده شود.

وي ضمن بيان اينکه بايد از ظرفيت‌هاي مطلوب دامغان براي ايجاد جامعه پويا و بانشاط استفاده شود، افزود: تحرک جسمي از مؤلفه‌هاي اصلي در حفظ بهبود سلامت محسوب مي‌شود و هيات‌هاي ورزشي در خط مقدم رسيدگي به مشکلات، تقويت ورزش و سالم‌سازي قواي جسماني نسل جوان قرار دارند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان