تاریخ 1398/03/25 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
رئيس ورزش و جوانان شاهرود:
همايش دوچرخه سواري استاني در شاهرود برگزار مي‌شود

سرويس ورزشي:

رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود گفت: همايش دوچرخه‌سواري استاني به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر در اين شهرستان برگزار مي‌شود.

مجيد محمدي روز چهارشنبه در نشست شوراي ورزش همگاني شاهرود افزود: 200 دوچرخه سوار از سراسر استان سمنان در قالب اين همايش در تير 98 از شاهرود تا روستاي ابر به مسافت حدود 40 کيلومتر رکاب خواهند زد.

وي با بيان اينکه تقويم ورزشي هيات ورزش‌هاي همگاني تهيه شده است، اظهار داشت: بازرسي از باشگاه‌ها، برگزاري جشنواره‌ها و المپيادهاي ورزش‌هاي همگاني، کارگاه‌هاي توجيهي، برگزاري مسابقات باشگاه‌هاي شهرستان، برگزاري کلاس‌هاي مربيگري و داوري، برگزاري کلاس‌هاي بازآموزي، ورزش روزانه در بوستان‌ها، تجهيز امکانات ورزشي بوستان‌ها در مناطق کم برخوردار در اين تقويم ورزشي گنجانده شده است.

وي از تخصيص 600 ميليون ريال اعتبار براي تجهيز پنج بوستان شاهرود خبر داد و تصريح کرد: با فراهم سازي زيرساخت‌ها و مساعدت شهرداري شاهرود تا پايان هفته دولت امسال اين بوستان‌ها به وسايل ورزشي از جمله دروازه فوتبال، تور بسکتبال و ميز شطرنج تجهيز مي‌شوند.

رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود با بيان اينکه 800 ميليون ريال اعتبار براي ورزش روستايي، بومي و محلي پيش‌بيني شده است، تاکيد کرد: تجهيز 25 خانه ورزش روستايي تا پايان امسال در دستور کار قرار دارد.

رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، اشاعه ورزشي همگاني را موجب افزايش نشاط اجتماعي خواند و اظهار داشت: به درخواست گروهي از مردم که بيشتر کارمندان اداره‌ها بودند ورزش عصرگاهي هم در کنار ورزش صبحگاهي در بوستان‌ها در دستور کار قرار گرفته است.

وي از شرکت 31 رشته ورزشي در مسابقات جام رمضان خبر داد و افزود: در مسابقات جام رمضان امسال 108 تن در رشته‌هاي گروهي از جمله فوتبال، فوتسال، واليبال، بسکتبال و گلبال و 299 تن در رشته‌هاي انفرادي از جمله تنيس روي ميز، دارت، شطرنج و بدمينتون شرکت داشتند.

رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود با بيان اينکه مسابقات جام رمضان در 31 مکان ورزشي در شهرهاي بيارجمند، بسطام و شاهرود برگزار شد، ادامه داد: ميانگين تماشاگر اين دوره از مسابقات 100 تن بود.

شاهرود مهياي برگزاري مسابقات قهرماني دانش آموزان کشور شود

‌فرماندار شهرستان شاهرود هم در اين نشست از برگزاري مسابقات ورزشي قهرماني دانش آموزان کشور اواخر مرداد 98 با حضور يک‌هزار دانش آموز ورزشکار، داور و مربي به ميزباني اين شهرستان خبر داد.

محمد کرم محمدي با بيان اينکه برگزاري اين دوره از مسابقات کشوري ظرفيت بسيار خوبي براي عرضه صنايع دستي و معرفي جاذبه‌هاي گردشگري استان سمنان را فراهم مي‌کند، افزود: تاکنون 28 استان کشور براي حضور در اين دوره از مسابقات اعلام آمادگي کرده و بيش از 700 ورزشکار و 300 مربي و داور در اين دوره از رقابت‌ها شرکت خواهند کرد.

محمدي، از مسوولان شهرستان شاهرود خواست با توجه به فرصت يک‌ماهه تا برگزاري اين مسابقات در آماده‌سازي شهر از تمامي امکانات خود استفاده کنند تا هر چه باشکوه تر اين دوره از مسابقات برگزار شود.

فرماندار شاهرود با بيان اينکه مسوولان ورزشي شهرستان هم تيم‌هاي خود را آماده اين مسابقات کنند، افزود: با برگزاري اين مسابقات گردش مالي و تکاپوي خوبي در شهر ايجاد شده و مردم و مسوولان براي شناساندن هر چه بيشتر شهر به ميهمانان کوشا باشند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان