تاریخ 1398/03/22 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
ادعاي فرزاد مجيدي درباره نقش مافياي پشت پرده در جدايي فرهاد از استقلال!

سرويس ورزشي:

فرزاد مجيدي برادر سرمربي پيشين استقلال ادعا کرده مافيايي در استقلال هست که حضور فرهاد مجيدي مثل خاري در چشمان‌شان بوده است.

سرانجام همان طور که پيش‌بيني مي‌شد، فرهاد مجيدي به تيم ملي اميد ايران رسيد. پستي که بي‌شک براي او موقعيتي بزرگ و چالشي دشوار است. هدايت تيمي که به ميزان سن فرهاد المپيک نرفته و اين بار همه اميد دارند او اين سد را بشکند.

تيمي ضعيف‌تر و کم بنيه‌تر از همه تيم‌هاي قبلي ما که البته يک‌دهم تدارک 4 سال قبل را در پيش ندارد و از همين ابتدا هم اسير دعواي بين کميته المپيک و فدراسيون شده براي نحوه انتخاب مربي. در چنين شرايطي فرهاد اما مسرور است که سرمربي اميدهاي ايران شده. او که خيلي دوست داشت سرمربي استقلال بماند، در همه اين سال‌ها نشان داده متخصص کار با جوان‌ترهاست و خيلي خوب مي‌تواند با بازيکنان رده سني اميد رابطه بگيرد. چه در استقلال و چه زمان بازي‌اش او خيلي خوب جوان‌هاي تيم‌هايش را تحت سيطره قرار مي‌داد و روحيه‌هاي‌شان را به سقف اعتماد به نفس مي‌رساند.

حالا پست فرزاد درباره اينکه کار کردن در مقام دستيار استراماچوني براي او شرايط بدي را رقم مي‌زده و در شانش نبوده، نشان مي‌دهد او با مديران استقلال به بن‌بست رسيده بوده و بخشي که فرزاد گفته آنها از محبوبيت فرهاد مي‌ترسند نکته‌اي کليدي درباره مافياي پشت پرده‌اي است که فرهاد را از تيمش دور کرده‌اند. خود فرهاد مجيدي هم اين اواخر چند پست و مصاحبه درباره اين افراد انجام داده بود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان