تاریخ 1398/03/22 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
کلنگ‌زني احداث خانه بسکتبال سمنان در سال جاري

سرويس ورزشي:

رئيس هيأت بسکتبال استان سمنان گفت: کلنگ‌زني احداث و افتتاح خانه بسکتبال استان سمنان در سال 98 در برنامه قرار دارد.

مسعود سلامي، رئيس هيأت بسکتبال استان سمنان در گفت‌وگويي در سمنان با بيان اينکه پيگيري‌هايي اواخر سال گذشته براي خانه بسکتبال انجام شد، عنوان کرد: تقريباً هماهنگي‌هايي صورت گرفته است تا زمين مناسبي در اختيار هيأت بسکتبال استان سمنان قرار گيرد و به دنبال اسپانسر و خير در اين زمينه هستيم.

وي با تأکيد بر اينکه با فدراسيون بسکتبال هم در اين راستا هماهنگي‌هايي را انجام داده‌ايم، اظهار کرد: اميدوارم بتوانيم کلنگ‌زني احداث و افتتاح خانه بسکتبال استان سمنان را در سال 98 داشته باشيم و خيلي اميد داريم که اين اتفاق بيفتد.

رئيس هيأت بسکتبال استان سمنان اظهار کرد: برگزاري مسابقات بسکتبال براي رده‌هاي سني پايه در استان در دستور کار است.

سلامي با تأکيد بر اينکه مسابقات استاني پايه از فروردين‌ماه در استان سمنان آغاز شده است، بيان کرد: اين رقابت‌ها تا پايان ارديبهشت‌ماه ادامه داشت و با هدف اعزام به مسابقات قهرماني کشور برگزار شد و جنبه انتخابي هم دارد.

وي همچنين از اجراي برنامه استعداديابي در تمام شهرستان‌هاي استان سمنان خبر داد و اضافه کرد: اين برنامه از 20 فروردين‌ماه تا 20 ارديبهشت‌ماه در تمام شهرستان‌هاي استان اجرا شده است.

رئيس هيأت بسکتبال استان سمنان با بيان اينکه طبق هماهنگي‌هاي به‌عمل‌آمده با آموزش و پرورش، استعداديابي در استان سمنان انجام مي‌شود، تصريح کرد: اين امر هم مورد تأکيد وزارت ورزش و جوانان و هم فدراسيون بسکتبال است.

رئيس هيأت بسکتبال استان سمنان با اشاره به اينکه نخستين مسابقات در رده سني جوانان در استان برگزار شد، تصريح کرد: مسابقاتي در رده‌هاي سني نوجوانان و اميد و ميني‌بسکتبال در فروردين‌ماه و ارديبهشت‌ماه در بخش دختران و پسران برگزار شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان